screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

komora normobaryczna, szukam

komora normobaryczna, szukam

Chciałbym zregenerować się fizycznie i psychicznie i myślałem o komorze do tlenoterapii. Jeśli korzystaliście z czegoś podobnego to dajcie mi znać. Nie wiem czy warto na taką terapię się zapisywać i wydawać pieniądze?

Rico

Posty: 1

 
Terapia tlenem jest znana od dawna i przynosi naprawdę bardzo dobre efekty. Na pewno warto się tym zainteresować, ale wszystkie zabiegi, jakie są przeprowadzane powinny być pod okiem osób z bardzo dużym doświadczeniem.

mniszek67

Posty: 6

 
Zabiegi tlenoterapii można mieć tutaj https://normobaria.net.pl. Byłem tam i naprawdę czułem się wspaniale, wobec tego innym też polecam. Było pożądane byłoby się nim poddać.

TomekK

Posty: 16

 
Jeśli zabieg będzie przeprowadzony w prawidłowy sposób to można liczyć na o wiele szybszą regenerację naszego organizmu. Panie będą bardzo zadowolone, bo można zastopować proces starzenia się i zmniejszyć zmarszczki. Do tego według ekspertów częste korzystanie z komory wydłuża nasze życie. Warto spróbować.

Kitas

Posty: 4

 
Byłem kilkakrotnie na takich zabiegach i zawsze byłem bardzo zadowolony. Na mnie działa to pozytywnie. Czuje się o wiele lepiej i chce mi się bardziej żyć. Od lat mam problemy psychiką, ale takie dotlenienie wszystkich komórek jest dla mnie bardzo pomocne.

alus

Posty: 5

 
Byłem kilkakrotnie na takich zabiegach i zawsze byłem niezmiernie zadowolony. Na mnie działa to pozytywnie. Czuje się o mnóstwo lepiej i chce mi się niezwyklej żyć. Od lat mam problemy psychiką, lecz takie dotlenienie wszystkich komórek jest dla mnie niezmiernie pomocne.

lalunia333

Posty: 14

 
Warto wykorzystać każdą metodę na to, aby poradzić sobie z problemami zdrowotnymi. Dotlenienie wszystkich komórek to świetny sposób na regeneracje. To pomaga nie tylko na stronę fizyczną, ale również na psychiczną, dlatego warto się takimi zabiegami nieco bliżej zainteresować. Nie są drogie, ale są bardzo skuteczne.

Lupusx

Posty: 2