screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

metoda kaizen, znacie ?

metoda kaizen, znacie ?

Dzień dobry, chciałbym zrobić archiwizację dokumentów kadrowych, ale nie wiem jak to zrobić. Polecicie mi strony, które to wyjaśniają, albo są jakieś specjalne programy do tego?

Gucio

Posty: 4

 
O systemach erp znajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

Oklimas

Posty: 4

 
Monitoring należności, jak najniezwyklej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to porządne rozwiązanie dla firm, jakie co miesiąc posiadają bardzo dużą liczba faktur.

Krzysio

Posty: 8

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

enriquess

Posty: 5

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odszukać najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

missioo

Posty: 7

 
Monitoring należności niesłychanie przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest prosto zapomnieć o ich spłacaniu.

Polaczek90

Posty: 5