screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

strzyżenie damskie olsztyn, gdzie szukać ?

strzyżenie damskie olsztyn, gdzie szukać ?

Mam pewien problem. Zamarzyło mi się zostanie blondynką, ale ciemne włosy chyba temu nie sprzyjają. Koloryzacja włosów w Olsztynie to dobry pomysł?

hmielus

Posty: 1

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Niezmiernie miły personel, który określiłabym jednym słowem – fachowy. Błyskawiczne strzyżenie w porządnej cenie.

pawel253

Posty: 8

 
Najlepszy fryzjer w Olsztynie to zdecydowanie: http://www.anna.olsztyn.pl. Od drzwi powitała mnie obsługa, która zaopiekowała się mną do czasu opuszczenia budynku. Siedząc na fotelu nie miałam żadnych obaw – od początku czułam pewną rękę podczas strzyżenia, a efekt tylko potwierdził moją intuicję.

dandy999

Posty: 20

 
Świetne stylizacje wykonuje fryzjer w Olsztynie przy Kortowej. Zgłosiłam się tam po uczesanie na ślub. Kiedy stanęłam wreszcie w lustrze, to oniemiałam z wrażenia. Do dzisiaj czasem wracam do zdjęć z tamtego dnia, bo uważam, że prezentowałam się niezwykle atrakcyjnie.

audi80

Posty: 12

 
Słyszałam bardzo porządne opinie na temat salonu fryzjerskiego w Olsztynie na Starym Mieście. Moja koleżanka jest stałą klientką i zawsze jak się spotykamy, zazdroszczę jej fryzury. W końcu muszę się tam wybrać.

chchiyan

Posty: 20

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, ale nie żałuję tego, że wtedy spróbowałem.

Boss

Posty: 7

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem niezwykle wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, ale nie żałuję tego, że wówczas spróbowałem.

MangoOo

Posty: 28