screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

świąteczne gadżety reklamowe w własnym nadrukiem, szukam

świąteczne gadżety reklamowe w własnym nadrukiem, szukam

Od prawie pół roku prowadzę swoją własną firmę i chciałem Was zapytać czy warto zainwestować w świąteczne gadżety reklamowe z logo czy może lepiej wybrać coś innego? Zależy mi przede wszystkim na skutecznej reklamie.

Jasieczek23

Posty: 1

 
Naturalnie, w tym czasie świąteczne gadżety reklamowe dla urzędów to zupełna normalność – każdy chce, aby ludzie urzędy zapamiętywali jak najlepiej.

Misieczek

Posty: 3

 
Ostatnio zdecydowałem się na zakup świątecznych gadżetów reklamowych z nadrukiem i muszę przyznać, że od tego momentu sprzedaż w mojej firmie na pewno trochę się poprawiła – przynajmniej w tym okresie.

djramu

Posty: 2

 
W mojej opinii świąteczne gadżety reklamowe z logo firmy są bardzo dobrym wyborem, bo wtedy przynajmniej klientom będzie łatwiej skojarzyć o jaką firmę konkretnie chodzi.

Niciuśś98

Posty: 8

 
Według mnie jak najbardziej warto inwestować świąteczne gadżety reklamowe dla firm, bo właśnie w ten sposób można niesłychanie skutecznie poprawić ogólny wizerunek firmy na rynku. Jeżeli kupujemy w ilościach hurtowych to wcale nie jest to aż tak znaczny wydatek jak nam się wydaje, a może rzeczywiście poprawić sprzedaż.

Marti

Posty: 4

 
Jeśli ktoś z Was chce przeczytać więcej na temat świątecznych gadżetów reklamowych dla firm to polecam wejść tutaj: https://taniegadzety.pl/content/168-swiateczne-gadzety-reklamowe-dla-firm.

Śmieszek

Posty: 19

 
Być może ktoś z Was pracuje w urzędzie i nie wie jak pokazać klientom, iż placówka pamięta o świętach. Wówczas chyba najlepiej zdecydować się na świąteczne gadżety reklamowe dla urzędów co jest jednym z lepszych pomysłów.

Marioleczka

Posty: 2