screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wideorejestrator

wideorejestrator

Hej, może macie jakieś oświadczenie z marką Xblitz od KGTrade? Zastanawiam się nad kupieniem wideorejestratora i tak czytałem o tych urządzeniach i zastanawiam się czy w praktyce faktycznie się tak dobrze jak opisują je w sieci. Jeśli ktoś z Was korzystał z tej marki to ewentualnie możecie coś podpowiedzieć czy warto się zdecydować na te rejestratory czy ewentualnie jakąś inną firmę możecie polecić?

adam_r

Posty: 1

 
Myślę, że sam pomysł na to, by mieć rejestrator będzie bardzo dobry, bo to taki sprzęt, który istotnie może ułatwić funkcjonowanie. Jak będziesz szukał dla siebie takiego urządzenia to warto sprawdzić to ten producent ma do zaoferowania i na ile będzie to model, który jest pozytywnie oceniany przez użytkowników. Spore jest też zróżnicowanie cenowe więc warto sprawdzać czym te poszczególne urządzenia różnią się między sobą.

TomekK

Posty: 7

 
Wydaje mi się, że ta oferta jeśli chodzi o Xblitz - https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/wideorejestratory/xblitz to będzie dobry wybór jak chcesz mieć funkcjonalny sprzęt. Korzystam od nich z modelu Z8 Night i w dobrej cenie jest rejestrator, który w różnych warunkach pogodowych i także w trakcie jazdy nocą sobie dobrze radzi. Więc jak będziesz szukał funkcjonalnego rejestratora do samochodu to na nich można liczyć. Spory wybór sprzętów w dobrych cenach, modele zróżnicowane.

miaziol

Posty: 2

 
Moim zdaniem jeśli będziesz szukał dobrego rejestratora to staraj się wybierać coś przynajmniej z Full HD, ewentualnie będzie także można myśleć o różnych sprzętach, które są dostępne z 4K, choć takie urządzenia będą już droższe. Natomiast w zależności od tego co klient potrzebuje trzeba takiego rejestratora szukać. Jeśli ktoś dużo jeździ w nocy to wtedy warto wybierać rejestrator, który po zmroku będzie sobie dobrze radził.

doprzodu67

Posty: 4

 
Faktycznie rejestrator to będzie taki praktyczny sprzęt, który warto mieć na uwadze jeśli chodzi o wyposażenie auta. Szczególnie jak dużo się jeździ, po różnych trasach to nigdy nie wiadomo co się na drodze wydarzy. W związku z tym na pewno warto będzie się postarać o znalezienie takiego sprzętu, który będzie rejestrował wideo i jeśli coś będzie się działo to też będzie się w ten sposób miało odpowiedni materiał dowodowy w sprawie.

dobrawka

Posty: 5

 
Ogólnie jeśli chodzi o moje doświadczenia z rejestratorami to miałem różne firmy i też te sprzęty były na różnym poziomie. Z jednym muszę się jednak zgodzić, że to urządzenie, które po prostu warto mieć w aucie, bo też na różne przypadki można się dzięki temu zabezpieczyć. Wydaje mi się, że to sensowna opcja, którą warto będzie brać pod uwagę, gdy będziesz chciał zamówić taki sprzęt dla siebie.

włodek

Posty: 4