screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

korepetycje język angielski, polecicie ?

korepetycje język angielski, polecicie ?

Wy też tak macie, że Wasza wiedza na maturę nie jest za duża czy tylko u mnie w szkole jest tak niski poziom? Zastanawiam się czy nie wybrać korepetycji z języka polskiego, ale nie wiem czy to się w ogóle opłaca?

Mariusz

Posty: 2

 
Nie korzystałem jeszcze z korepetycji na maturę, ale przymierzam się do tego. Wiedza jest mi potrzebna, a z tego, co wiemy z matematyki za bardzo sobie nie poradzę. Nie chciałbym nie zdać i później tego żałować. Już wolę wydać na korepetycje u kogoś, kto naprawdę wie jak mi tę całą wiedzę przekazać.

Mord

Posty: 11

 
Znalazłem korepetycje z matematyki na stronie https://zdajesz.com. Te lekcje odbywają się online, dlatego jak dla mnie to najlepsze, co można wybrać.

pawel253

Posty: 3

 
Dobrze jest trafić w takie miejsce gdzie znajdziemy wszystkie popularne przedmioty. Wtedy można się dokształcać z nich. Lepiej byłoby mieć wiedzę ze szkoły, ale każdy wie jak to jest.

igorek

Posty: 4

 
Mam to szczęście, że nie wymaga korepetycji na maturę, albowiem mam super nauczycieli. Wiem, że nie wszyscy mają to szczęście, dlatego lepiej się zapisać na dodatkowe lekcje.

frunet

Posty: 11

 
Dla mnie e-korepetycje na maturę to super pomysł. Oszczędziłem niesłychanie sporo czasu. Wybrałem sobie kilka przedmiotów i naprawdę wiedzę otrzymałem prościej. Przyjazna atmosfera to sporo. W szkole nie mam tego, bo moi nauczyciele są, jacy są. Musze wspierać się w inny sposób.

Uroczy Boys

Posty: 10

 
Korzystałem z korepetycji online matura i jestem bardzo zadowolony. Normlanie dojazd o korepetytora zajmował mi godzinę. Teraz siadam i odbywam lekcje. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie.

AdamDzii

Posty: 9

 
Według mnie skoro płacimy za edukacje w podatkach to szkoły powinny zapewnić wszystkim wiedze, jaka jest potrzebna do zaliczenia egzaminów. Jeśli tego nie robią to oznacza, że chyba z tym szkolnictwem coś jest nie tak jak trzeba i powinno się to zmienić.

Miki

Posty: 6