screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Był ktoś na mobilnym planetarium ?

Był ktoś na mobilnym planetarium ?

Witam wszystkich. Jak na edukację dziecka potrafi wpłynąć mobilne planetarium? W ogóle działa? Mam nadzieję, że uzyskam co najmniej kilka przydatnych odpowiedzi na wyżej wymieniony temat.

Iwona3

Posty: 11

 
Mój syn uczestniczył w pokazie, które zorganizowało w jego szkole podstawowej mobilne planetarium. Był naprawdę pod wrażeniem możliwości, jakie zaoferowało najmłodszym kino sferyczne :)

sthEn

Posty: 9

 
Nigdy nie miałam świadomości, że tyle frajdy, a zarazem wiedzy potrafi dać dziecku kino sferyczne. Mobilne planetarium to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Na pewno nie pożałujecie pieniędzy zainwestowanych w rozwój swoich najmłodszych pociech. Przynajmniej ja nie miałam czego żałować :)

Babeczka

Posty: 11

 
Kiedyś widziałam ofertę, którą ma jedno mobilne planetarium. Zignorowałam ją, niemniej jednak teraz moje dziecko zapisało się na taki pokaz w szkole. Jego zdaniem był znakomity, więc myślę, że mogę rekomendować firmę, jaka go zorganizowała: http://www.sferawiedzy.pl.

Kowalski

Posty: 13

 
Nie ukrywam, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony ofertą, jaką ma mobilne planetarium. Tematyka oraz zagadnienia, które były poruszane w pokazie kina sferycznego odpowiadały wiekowi odbiorców :)))

@marcelko

Posty: 11

 
Widzę, iż również i Waszym przedmiotem zainteresowania stało się mobilne planetarium. Bez cienia wątpliwości taki pokaz jest dobry. Czytałem, iż dopasowują go do wieku odbiorców, ponieważ posiadają różne filmy przygotowane dla przedszkolaków, podstawówek i gimnazjów.

TomekK

Posty: 18

 
Z pojęciem tj. przenośne planetarium spotkałem się pierwszy raz kilka tygodni temu. Grupa rodziców chciała zorganizować pokaz w szkole podstawowej, do której chodzi mój syn. Na szczęście wszystko doszło do skutku, bo mój syn był naprawdę zachwycony. Wobec tego polecam!

propek12

Posty: 10

 
Dla mnie multimedia i nowe technologie to rzeczy, które powinny być za wszelką cenę wykorzystywane podczas edukacji. Dają one bez wątpienia zdecydowanie lepsze rezultaty niż wkuwanie czegoś „na blachę”.

Pendrzeec

Posty: 15

 
Byłam pod ogromnym wrażeniem tego, co ma do zaoferowania najmłodszym mobilne planetarium. Wcześniej byłam dość sceptycznie nastawiona do pomysłu, a sam pokaz wiadomo, że był płatny. Absolutnie nie żałuję, że moja córka uczestniczyła w takim pokazie. To edukacyjny strzał w dziesiątkę!

labuh

Posty: 14

 
Nie wiem tak faktycznie, jak wygląda pokaz planowany przez mobilne planetarium. Mogę powiedzieć jednak z własnego doświadczenia, iż moje dzieci uczestniczyły w takim pokazie, który zdecydowałam się sfinansować. Były zachwycone i przez kilka dni były w stanie rozmawiać tylko o tym. To o czymś świadczy, polecam!

Pamooko

Posty: 13