screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Czy online dostanę piórniki do szkoły ?

Czy online dostanę piórniki do szkoły ?

Czy ktoś z was jest w stanie doradzić mi jaki piórnik szkolny najlepiej wybrać dla dziecka? Nie chcę aby odbiegał on od piórników pozostałych uczniów ani aby dziecko czuło się w jakikolwiek sposób gorsze.

Wojciech24

Posty: 11

 
Myślę, że będziesz w stanie bez większego problemu zakupić piórniki szkolne do swojego sklepu bezpośrednio od producenta. Na Twoim miejscu poszukałbym kontaktu do niego bezpośrednio w sieci. Moim zdaniem nie powinno to być większym problemem i powinieneś w miarę szybko znaleźć naprawdę solidnego producenta.

wrrraak22

Posty: 11

 
Z doświadczenia mogę polecić Ci tego producenta: http://piorniki-pajacyk.pl. Myślę, iż produkuje on jedne z najlepszych piórników szkolnych także jeśli chodzi o ich jakość, wygląd jak i ceny w jakich są one dostępne.

1eustachy4

Posty: 37

 
Z własnego doświadczenia wiem, że dzieci nie patrzą na samą markę a skupiają się bardziej na samym wyglądzie piórnika. Dlatego też w przypadku zakupu piórników szkolnych postawiłbym bardziej na ich wygląd.

Drogabez

Posty: 18

 
Moim zdaniem jeżeli chodzi o zakup piórników szkolnych to warto to robić jedynie u samego producenta. W przypadku zakupu w hurtowni marża jaką będziesz mógł narzucić jest zbyt niska aby w ogóle interesować się wprowadzeniem tych produktów do swojego sklepu.

amrmas22

Posty: 9

 
W mojej opinii sens ma jedynie kupowanie piórników szkolnych u samego producenta. Kupując je w hurtowni nie będziesz na nieszczęście w stanie sprzedawać ich z dużą marżą. Zakup ich u producenta to niemniej jednak znacznie niższa cena, jaka również daje większy zysk końcowy a to przecież jest najważniejsze w handlu.

090913123

Posty: 13