screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kursy programowania dla młodzieży Opole, poleci ktoś ?

kursy programowania dla młodzieży Opole, poleci ktoś ?

Wiem, że są specjalne kursy programowania dla dzieci, ale nie za bardzo jestem w tym zorientowany. Mój syn jest zainteresowany grami i aplikacjami. Proszę o radę czy warto się tym bardziej interesować.

Kruczek23

Posty: 4

 
Córka wybrała programowanie dla młodzieży oferowane przez firmę, która się na tym zna i jest bardzo zadowolona. Ma coraz większą wiedzę w tym zakresie.

audi80

Posty: 7

 
Moje dziecko interesuje się piratami, a programowanie dla dzieci oferowane przez szkołę obejmowało kod Piraci. Mały jest zachwycony, bo sam coś stworzył i może się tym chwalić znajomym i naszej rodzinie.

Wariat

Posty: 7

 
Syn osiemnaście lat mówi, iż chce na kurs programowania. Nagle informatyka dla młodzieży stała się dla niego popularna. Dziwne, ale raduję się, iż mogę go zapisać do szkoły, jaka jest niezmiernie dobrze przygotowana i ma ofertę, jaka mnie i synowi pasuje.

Wariat

Posty: 6

 
Syn nie chciał nic wiedzieć o tworzeniu stron www, natomiast zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży planowane przez szkołę programowania zainteresowały go na tyle, iż od dwóch lat tam chodzi. Ma coraz większą wiedzę i chyba pójdzie na studia w tym kierunku.

MisiekKce

Posty: 24

 
Wybrałem profesjonalne zajęcia dodatkowe dla dzieci, a dokładnie kurs Przygody z programowaniem. Mały nauczył się kodu Piraci, Kolorowe jabłka w labiryncie i wielu innych. Kurs to czternaście spotkań i na każde z nich szedł chętnie. Nie ma się, co dziwić to jest to, czym jest zainteresowany, polecam wszystkim.

Ciapeczek

Posty: 27

 
U mnie zajęcia pozaszkolne dla dzieci to informatyka. Może winny się bawić w jakieś gry, ale one gry tworzą, a dlatego wszystko się zgadza i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany, bo lepiej wybrać nie mogłem.

MagikP344

Posty: 7

 
Miałem mieszane uczucia, ale widzę, że kursy programowania dla młodzieży mojemu synowi dały wiele. Potrafi sam zrobić stronę internetową i zadbać o jej bezpieczeństwo. Nie sądziłem, że tyle na tym zyska moje dziecko, młodsze niedługo też zapisuje na te kursy.

wiesław11

Posty: 11

 
Dla rodziców mogę polecić programowanie dla dzieci oferowany przez firmę https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl. Organizują kursy i w Opolu i Zielonej Górze i innych miejscowościach. Na stronie można wszystkie dane odnaleźć i pożądane byłoby to sprawdzić. my i nasi znajomi dzieci tam zapisaliśmy, zobaczymy jak będzie.

Black_Riot

Posty: 5

 
Sami organizujemy zajęcia dodatkowe dla dzieci, zatem żadna informatyka, programowanie i różne takie nas nie za niezwykle interesują, lecz każdy ma różne podeście.

dobruś00

Posty: 11