screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

programowanie dla młodzieży, polecicie w Barcelonie?

programowanie dla młodzieży, polecicie w Barcelonie?

Orientujecie się czy kurs programowania dla dzieci dotyczący tworzenia gier wideo jest faktycznie warty zainteresowania i pozwala najmłodszym osobom zdobyć dużą wiedzę z tego zakresu? Nie wiem czy warto na takowy wysłać dziecko.

Dzidzia

Posty: 4

 
Sam mieszkam w Barcelonie i z tego co się orientuję to dzieci mogą tutaj uczyć się programowania. Po prostu poszukaj szkół programowania w sieci, a na pewno uda Ci się znaleźć jakąś korzystną ofertę, na którą postawienie będzie korzystne i która nie będzie bardzo kosztowna.

mimuś00

Posty: 17

 
Jeżeli chodzi o najlepsze lekcje programowania dla dzieci w Barcelonie to organizuje je firma: https://www.codinggiants.es i naprawdę mocno polecam wszystkim rodzicom wybranie oferty tego przedsiębiorstwa.

wisła1905

Posty: 9

 
Oczywiście, że w Barcelonie możliwa jest nauka programowania przez najmłodszych. Dzieci mogą skorzystać z ofert wielu firm, które świadczą bardzo wartościową pomoc na najwyższym poziomie. Takie firmy gwarantują, że nauka będzie przebiegał w bardzo przyjemny i komfortowy sposób.

Laleczka

Posty: 6

 
Zajęcia dla dzieci z programowania nie są męczące. W przypadku najmłodszych są one w bardzo dużym stopniu połączone z zabawą co jest naprawdę istotne i warto brać to pod uwagę.

Fanatyk

Posty: 6

 
Jeżeli Twój syn sam chce wybrać się na zajęcia z programowania dla dzieci to nie pożądane byłoby go ograniczać. W Barcelonie dostępne są takie szkolenia w różnej formie. Polecam Ci jak najniezwyklej zdecydowanie się na takie oferty od najlepszych firm, które skupiają się na tym, aby świadczyć wartościowe usługi dla najmłodszych i przekazywać im niezmiernie rzetelną wiedzę w przystępnej formie.

namok

Posty: 17