screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

przedszkole wilanów, gdzie ?

przedszkole wilanów, gdzie ?

Szukam opini na temat przedszkoli wilanów w Warszawie. Czy Ktoś z was zapisałam swoje dziecko do prywatnego przedszkola i może podzielić się opinia na ich temat. Będę bardzo wdzięczna.

Czarek

Posty: 7

 
Mój 4 letni syn chodzi do przedszkola warszawa wilanów. Zajęcia są niezwykle kreatywne, na co dzień robią coś nowego. Dzieci są niezwykle zadowolone.

rolniki

Posty: 40

 
Swoją 3 letnią córkę zapisałam do prywatnego przedszkola miasteczko wilanów. Tutaj macie linka www.karate-kids.pl. Uważa, iż niesłychanie dobrze zrobiłam posyłając ją do prywatnej placówki. Nauczyciele są przesympatyczni, niesłychanie dobrze opiekują się dziećmi. W przedszkolu prowadzone są inne zajęcia sportowe, jakie pomagają zrozumieć dziecku jak ważny jest ruch i zdrowe odżywianie.

Posty: 6

 
Musisz poszukać przedszkola, które ma naprawdę dobrę opinie lub popytać po znajomych. Z tego co wiem jest jedno niepubliczne przedszkole na wilanowie, które jest warte uwagi. Możesz podjechać i zapytać co mają w ofercie.

amrmas22

Posty: 9

 
Musisz poszukać przedszkola, które ma rzeczywiście dobrę opinie lub popytać po znajomych. Z tego co wiem jest jedno niepubliczne przedszkole na wilanowie, które jest warte uwagi. Możesz podjechać i zapytać co mają w ofercie.

Sarenka

Posty: 7

 
Wybór prywatnego przedszkola wilanów jest trudną decyzją dla niejednego rodzica. Sprawdź ceny, dojazd do placówki, kadrę nauczycieli oraz jakie prowadzone są zajęcia w danym przedszkolu.

Anno Domini

Posty: 10

 
Mojego syna zapisałam do przedszkola Warszawa wilanów kiedy skończył 3 latka. Grupa, jak i nauczyciele bardzo dobrze go przyjęli. Synek często nie chce wracać z przedszkola.

umberko3

Posty: 21