screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

prywatne przedszkole wilanów, oferta ?

prywatne przedszkole wilanów, oferta ?

Szukam prywatnego przedszkola w Wilanowie, w którym można zamówić indywidualną dietę, a przedszkole jest czynne dłużej niż do 16-tej. Jeśli znacie, piszcie. Już czas podjąć decyzję :)

pilor56

Posty: 4

 
Niepubliczne przedszkole w Wilanowie nie należy do tanich, ale ja jestem zadowolona, ponieważ trafiliśmy na super opiekę, panie są miłe, kompetentne i mają ekstra podejście do maluszków.

Pzengota

Posty: 7

 
To zależy, czy chcesz posłać dziecko do takiego ogólnego niepublicznego przedszkola w Wilanowie, czy może do profilowanego. Mój syn chodzi do sportowej placówki. Jestem zaspokojony, bowiem widzę, iż go to bardzo satysfakcjonuje. Już drugi rok chodzi i widać super postępy. Przedszkole ma swoich trenerów.

Lupusx

Posty: 23

 
Jestem w stanie płacić duże pieniądze, ale muszę być pewna, iż mój Hubert trafi do faktycznie dobrego przedszkola w Warszawie Wilanowie, w jakim będzie czuł się bezpiecznie i jak w domu. Piszcie, gdzie wasze maluszki chodzą i jak tam jest. Dziękuję :)

Black_Riot

Posty: 7

 
Najlepsze byłoby chyba jakieś przedszkole w Wilanowie o konkretnym profilu. Czytałam, że dzieci bardzo dużo fajnych rzeczy uczą się, jeśli kształcą w danym kierunku. Podoba mi się profil artystyczny i sportowy. Choć nie ukrywam, że muzyczne przedszkole też robi na mnie wrażenie :)

Sagerrak

Posty: 8

 
Jeśli szukacie dobrego przedszkola w Warszawie Wilanowie, to polecam to miejsce www.karate-kids.pl. Panie są tutaj super miłe i opiekuńcze względem maluszków, a zajęcia sportowe oceniam jako w pełni doświadczone ;)

włodek

Posty: 5

 
A które dokładnie zajęcia mają dzieci w sportowym przedszkolu w Miasteczku Wilanów? Pytam, bowiem zainteresowała mnie ta opcja. Może się zdecydujemy, ale wymagamy wiecej opinii.

wieszdo87

Posty: 7

 
Widzę, że sportowy profil jest bardzo popularny :) Niedługo wracam do pracy i będziemy musieli podjąć decyzję w sprawie jakiegoś prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów dla Zosi. Dobrze, że piszecie i polecacie. Z góry dziękuję za każdą opinię.

Kitas

Posty: 11