screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kursy programowania dla młodzieży Mińsk Mazowiecki, poleci ktoś ?

kursy programowania dla młodzieży Mińsk Mazowiecki, poleci ktoś ?

Jakie macie propozycje, jeśli chodzi o zajęcia pozalekcyjne dla dzieci. Podobno modne jest teraz programowanie?

FalaSmiechu

Posty: 6

 
Jeśli poszukujecie sprawdzonych, profesjonalnych kursów programowania dla młodzieży, to polecam tę szkołę w Skarżysku-Kamiennej https://www.giganciprogramowania.edu.pl/lokalizacje-kursy-programowania. Nauczyciele, którzy są programistami realizują świetny program.

Cim45

Posty: 14

 
To zależy, jaki kurs się wybierze. Moja córka chodzi już 4 rok :) I nadal mówi, że chce kontynuować. Programowanie nie ma granic, można bez końca się doskonalić. Najpierw jednak trzeba zbadać, czy takie zajęcia dodatkowe dla dzieci będą odpowiadały.

Acclaim

Posty: 21

 
Takie zajęcia są też dla dziecka pasją. Zależało mi, żeby Szymon zajął się czymś konkretnym. Koleżanka poleciła programowanie dla młodzieży i dobrze, że jej posłuchałam. Chodzi na kursy w Tarnowie, które mu się bardzo podobają.

Oct714

Posty: 17

 
U nas było podobnie. W sumie to nie od samego początku syn cieszył się z zajęć, ale już po trzecim chyba powiedział, że fajne lekcje mu wybrałam. Programowanie dla dzieci to naprawdę ekstra sprawa, uczy ważnych umiejętności i cierpliwości.

Marys56

Posty: 8

 
Ja też bym się skusiła, gdybym wiedziała, kto dokładnie prowadzi warsztaty. Nauka programowania dla dzieci nie powinna być tylko zabawą. Programowanie to dziś szalenie popularna branża, w której brakuje pracowników. Jak się uczyć, to po coś :D

GGregbard

Posty: 15

 
Fajnie, iż tak dużo piszecie na temat programowania dla młodzieży, bo my również zastanawiamy się nad wyborem kursów. Szukamy czegoś fachowego w Tarnowie. Jeżeli znacie, napiszcie. Weselę się, iż tak dużo ludzi pozytywnie ocenia naukę kodowania, bo uprzednio miałam wątpliwości.

adus56

Posty: 3

 
Na szczęście mój syn nie zrezygnował :) Wręcz przeciwnie, postanowił kontynuować kursy po wakacjach. Jestem ogromnie zadowolona, że programowanie przypadło mu do gustu. Teraz widzę, że to była bardzo dobra decyzja, żeby spróbować właśnie takich zajęć pozaszkolnych dla młodzieży.

HalskiPL

Posty: 20