screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

prezent dla nauczyciela, poleci ktoś ?

prezent dla nauczyciela, poleci ktoś ?

Witam. Ile pieniędzy zdecydowaliście się wydać, gdy w rachubę wchodził prezent dla nauczyciela? Zamierzamy złożyć zamówienie na takowy za pośrednictwem sklepu internetowego. Pozdrawiam serdecznie.

Rico

Posty: 5

 
Za każdym razem korzystamy z tego samego sklepu internetowego: https://grupa-prezentow.pl, gdy w rachubę wchodzą prezenty, które mogą być idealne na zakończenie roku szkolnego. Za każdym razem sprostał on naszym oczekiwaniom, więc myślę, że u Was będzie podobnie.

AdamDzii

Posty: 7

 
Wiadomo, że podziękowanie pamiątka dla wychowawcy powinno być nieco bardziej okazałe niż dla pozostałych nauczycieli. My w klasie zorganizowaliśmy niewielką zbiórkę na ten cel. Nie wydaliśmy zbyt sporo.

labuh

Posty: 4

 
Na dzień nauczyciela prezent nie powinien kosztować zbyt mnóstwo, gdyż za takowy i tak płacą wyłącznie rodzice. Uważam, że kilkadziesiąt zł na prezent to dość rozsądna kwota. Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat.

gumisiek45

Posty: 12

 
Dziwię się rodzicom, którzy nalegają na to, aby kupować na zakończenie roku naprawdę bardzo wartościowe prezenty. Być może niektórych stać, jednak niektórzy mają ograniczony budżet, więc nieszczególnie są zadowoleni z takich inicjatyw. To moje spostrzeżenia.

Grabow12

Posty: 11

 
Nie miałam zielonego pojęcia, który prezent dla nauczyciela na zakończenie roku pożądane byłoby nabyć. Moje wątpliwości rozwiał dopiero asortyment dostępny w jednym ze sklepów internetowych. Szybko odnalazłam znakomitą propozycję, którą reszta klasy błyskawicznie zaakceptowała i kłopot z głowy :)

Lupusx

Posty: 7

 
Mam wrażenie, iż sklepy internetowe będą zdecydowanie najlepszym miejscem, w którym można nabyć prezent dla nauczycielki. Wyróżniają się one przede wszystkim szerokim wyborem asortymentu i konkurencyjną ofertą cenową. Sprawdziłem to często i potwierdzam.

koko

Posty: 8

 
Mieliśmy spory problem wybierając upominek na zakończenie roku matura. Całe szczęście, że postanowiliśmy skorzystać z oferty sklepu internetowego, który posiadał bardzo interesujący asortyment. Ponadto sugerowaliśmy się opiniami opublikowanymi w obrębie tego forum dyskusyjnego. Były bardzo pomocne!

codePerformance

Posty: 7

 
Nie zapłaciliśmy przesadnie dużo za podziękowanie pamiątka dla nauczyciela. Wykazaliśmy się rozsądkiem, a ponadto dokonaliśmy zakupu podziękowania w Internecie.

Penio

Posty: 8