screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Jakie przedszkole w Krakowie

Jakie przedszkole w Krakowie

Cześć, mam dość poważne pytanie, ponieważ zamierzam zapisać niedługo niepełnosprawnego syna do przedszkola. Z rodziną się zastanawiamy, jak podejść profesjonalnie, poważnie do tematu, żeby nie zmarnować dzieciństwa. Mieszkamy w Krakowie, więc kontakty do osób, z którymi można o tym problemie podyskutować bardzo mile widziane.

namok

Posty: 3

 
Ciekawy temat, bo po strajku nauczycieli trzeba polecać szczególnie tych dobrych. Moim zdaniem mało się mówi o profesjonalnych pedagogach, a ci jednak odciążają w niesamowity sposób rodziców.

edyta123

Posty: 11

 
Zabawa i jeszcze raz zabawa w przedszkolu, a nie harmonogram, w którym dziecko nie ma czasu na zajęcie się sobą. Nie rozumiem rodziców, którzy ciągle zapisują na zajęcia dodatkowe i nie dadzą prawdziwego dzieciństwa.

wiers56

Posty: 16

 
Jak spojrzysz to przedszkoli specjalnych jest bardzo mało, integracyjnych trochę więcej. Więc druga opcja wydaje się o wiele korzystniejsza.

Dyduchrr

Posty: 6

 
W przedszkolach dochodzi do pierwszych, poważniejszych interakcji z rówieśnikami, które mogą zaważyć na przyszłości, pewności siebie, więc nadmierne oszczędzanie na zapisie nie ma większego sensu.

Chorowity12

Posty: 16

 
Syna przepisaliśmy z publicznego do niepublicznego przedszkola Smocza Dolina. Najlepsza decyzja w życiu, bo inne dzieciaki, inni rodzice, inni wychowawcy. Szkoda nawet gadać o jakości publicznej opieki. Nie mam siły już się denerwować. W każdym razie czesne 400 złotych, mnóstwo dodatkowych zajęć na życzenie, konsultacje z rodzicami, indywidualne podejście do najmłodszych. Sporo trzylatków, dyrektorka 20 lat doświadczenia, kadra z powołaniem. No mogłabym jeszcze bardzo dużo plusów napisać. Wiem, że to jedno z najlepiej ocenianych przedszkoli w Krakowie. Sama śledziłam jakiś czas temu i mogę potwierdzić.

dobrawka

Posty: 7

 
Heh, zabawnie porównywać możliwości dzisiejszych przedszkoli z dawnymi. Jak znajdziesz czesne w granicach 400 złotych to będzie fart w Krakowie.

gruszk56

Posty: 10