screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

pisanie prac pielęgniarstwo, polecicie ?

pisanie prac pielęgniarstwo, polecicie ?

Zbliża się napisanie pracy licencjackiej. Mam w związku z tym pytanie. Czy jest możliwość zlecenia napisania pracy z pielęgniarstwa? Nie chce robić tego sama, bo pracuje i studiuje i niestety nie mam zbyt wiele wolnego czasu.

@_yyy111

Posty: 2

 
Do pisania pracy jeszcze mi troszkę czasu zostało. Na razie uważam, iż wezmę się za to sam, niemniej jednak zapewne jak zwyczajne zastawie to na ostatnią chwile i trzeba będzie wspomagać się firmom, która się tym zajmuje. Na razie ich nie szukam, niemniej jednak musze sobie kilka podanych tutaj adresów zapisać. Może mi się w przyszłości przydadzą.

Olekk

Posty: 25

 
Pisanie to był dla mnie zawsze koszmar. Nie znam się na tym. Nawet referaty nie wychodziły mi najlepiej. To, dlatego cieszę się, że można w łatwy sposób zlecić komuś pisanie prac z bardzo różnych przedmiotów.

Anulkaa2

Posty: 37

 
Miałem temat z logistyki. Niestety przerosło to moje umiejętności. Wolałem zlecić napisanie pracy z logistyki komuś, kto się na tym zna. Była to praca licencjacka. Zaliczyłem na piątkę i jestem bardzo zadowolony. Koszty były naprawdę małe, jeśli bierzemy pod uwagę to jak dużo zyskałem na tym i jak dużo czasu oszczędziłem.

edyta123

Posty: 9

 
Wybór przedmiotów w firmie, jaka zajmuje się pisaniem prac magisterskich jest niezwykle duży. Każdy bez problemów znajdzie coś dla siebie. Wystarczy skontaktować się z firmą.

Wygodniś22

Posty: 13

 
Dla poszukujących firmy piszącej prace z bezpieczeństa narodowego polecam https://piszemyprace.pl/bezpieczenstwo-wewnetrzne-pisanie-prac/. Oni naprawdę są bardzo dobrze przygotowani. Działają bardzo szybko i piszą prace na najwyższym poziomie.

Różyczka

Posty: 6

 
Zlecałem pisanie pracy z zarządzania. Tematyki z wiadomych powodów podawać nie będę. Firma dała sobie bardzo dobrze radę. Jestem zaskoczony, iż zrobili prędko pracę i oddali. Wycena pracy to była chwila i już wiedziałem, na co musze się szykować. Następnym razem też był zrobił dokładnie tak samo jak teraz.

Posty: 5

 
Studiuje kosmetologie i zlecałam pisanie pracy z kosmetologii. Wiem, że powinnam napisać sama, ale nie lubię pisać. Wolę to oddać komuś, kto się na tym zna bardzo dobrze.

CzarnyBlant

Posty: 3

 
Znam firmę, jaka pisze prace z dietetyki. Tematyka jest dowolna. Nie boją się nawet największych wyzwań, zatem warto się do nich zgłosić. Można zamówić diety dopasowane do każdej choroby, można również zlecić tematykę opisującą choroby związane z tarczycą. Jest tego faktycznie bardzo sporo i oni wszystkim pomagają.

miclon

Posty: 19

 
Czasami trzeba się wspomagać innymi. Nie zawsze jest czas na pisanie. Mam właśnie taką sytuacje, że pracuje bardzo dużo i studiuje. Znalezienie kilku dni na napisanie pracy jest praktycznie niewykonalne, dlatego potrzebna mi się pomoc.

Wygodniś22

Posty: 18