screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

psychoterapia, polecicie ?

psychoterapia, polecicie ?

Mam nadzieję, że pomożecie mi znaleźć jakąś dobrą placówkę szkoleniową, w której można zdobyć dyplom psychoterapeuty. Chodzi mi o psychologię w Katowicach, ale nie o studia, bo na taki tryb nauki nie mam czasu :(

dada45

Posty: 2

 
Zauważyłam, że bardzo dużo osób podejmuje teraz naukę w studium. Myślę, że to bardzo fajna opcja, jeśli chcesz nauczyć się psychoterapii w systemie zaocznym. Płacąc, można też chyba nieco więcej wymagać ;)

Anno Domini

Posty: 6

 
Znakomite zajęcia z psychologii http://www.psychologia.org. Jestem już na drugim semestrze i chwalę sobie skuteczność nauki, kadrę i atmosferę. Polecam z własnego doświadczenia.

alliknet5

Posty: 10

 
Jak zajęcia są w soboty i w niedziele, to spokojnie można pracować. Studium psychoterapii to znakomita odskocznia od życia codziennego, niemniej jednak też kapitalna pomoc samemu sobie.

Robuś

Posty: 5

 
Może skuszę się na takie rozwiązanie :) Nie widziałam czegoś innego, jeśli chodzi o psychologię w Katowicach. A już na pewno niczego tak renomowanego, a na renomie szkoły najniezwyklej mi zależy.

neimar10

Posty: 6

 
Oczywiście, że się da, zwłaszcza gdy masz zajęcia z super wykładowcami. Moja szkoła jest placówką działającą od bardzo dawna, dlatego i ja zaufałam renomie. Nie zawiodłam się. Czesne niskie, skuteczne zajęcia z psychoterapii, dużo praktyki, warsztaty i ogólnie wspaniali ludzie, więc czego chcieć więcej.

Hoteowo24h

Posty: 19

 
Zgadzam się, że można uczyć się w systemie zaocznym, niemniej jednak musisz mieć pewność, że takie zajęcia są skuteczne. One odbywają się dwa razy w miesiącu, więc za mnóstwo ich nie ma. Znajoma kończy takie zakłady z psychologii w Katowicach. Chwali sobie bowiem jest niezwykle mnóstwo zajęć praktycznych.

Mier56

Posty: 9

 
Kochani, a jak w takich szkołach wygląda sprawa ze stażem. Sami organizują, czy trzeba samodzielnie biegać i załatwiać? Koleżanka miała z tym właśnie problem, a że ja też jestem zainteresowana psychologią, od razu pytam.

danka41

Posty: 5