screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

przedszkole warszawa wilanów, jakie polecicie ?

przedszkole warszawa wilanów, jakie polecicie ?

Będę bardzo wdzięczna za opinie lub kilka informacji na temat przedszkoli warszawa wilanów.

Kwatuszek

Posty: 4

 
Zapisałam swojego syna do przedszkola na wilanowie www.karate-kids.pl i uważam, że była to najlepsza decyzja. Fantastyczna kadra, która dba o dzieci, rozbudowany plan zajęć, bardzo dużo zajęć ruchowych, stały kontakt z przedszkolankami, schludne i przytulne wnętrze. Polecam z całego serca.

czubek67

Posty: 8

 
Prywatne przedszkola miasteczko wilanów w swojej ofercie posiadają bardzo wiele ciekawych zajęć dla najmłodszych. Są to między innymi zajęcia gimnastyczne, taneczne, fitness, z języka angielskie i wiele innych.

Intro_69

Posty: 14

 
Wybór przedszkola to jest wielki problem. Trzeba patrzeć głównie na lokalizację, nauczycieli oraz cenę. Trudno odnaleźć takie przedszkole na wilanowie, żeby wszystkim znakomicie pasowało.

phonik

Posty: 21

 
Plusy prywatnego przedszkola wilanów są takie, że otwarte są przez cały rok nie tak, jak w przypadku przedszkoli państwowych. W okresie wakacji oraz ferii zimowych organizowane są ciekawe zajęcia.

chchiyan

Posty: 12

 
Plusy prywatnego przedszkola wilanów są takie, że otwarte są poprzez cały rok nie tak, jak w przypadku przedszkoli państwowych. W okresie wakacji oraz ferii zimowych organizowane są ciekawe zajęcia.

mniszek56

Posty: 7

 
Na dniach otwartych w prywatnym przedszkolu wilanów, dużo można się dowiedzieć, zobaczyć jak wygląda placówka i bliżej poznać nauczycieli. Ja tak wybrałam przedszkole i zapisałam własne dziecko do jednych z nich.

omen100

Posty: 10

 
Do każdego przedszkola warszawa wilanów można się doczepić, nie wszystkich zadowoli propozycja tamtych placówek. Najlepiej jest odwiedzić kilka miejsc i wybrać to, jakie nam najniezwyklej odpowiada.

wicher45

Posty: 8