screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

nauka angielskiego w żłobku Kraków, polecicie ?

nauka angielskiego w żłobku Kraków, polecicie ?

Zastanawiam się nad zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie i nie wiem, kto byłby w stanie mi pomóc? Jest jakaś grupa lektorów, którzy zajmują się takim w pełni profesjonalnym nauczaniem?

Odi

Posty: 2

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, natomiast trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, bowiem w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

Dyduszek3

Posty: 37

 
Zapisując dziecko na zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie dbamy o jego przyszłość. Chodzi nam o to, aby jak najwięcej dla dziecka zyskać. Brak znajomości języka angielskiego jest dzisiaj bardzo dużym ograniczeniem. To, zatem pożądane byłoby dziecko na zajęcia zapisać.

Facio

Posty: 2

 
Jeśli ktoś interesuje się nauką angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie to tutaj https://happystudents.pl jest niezwykle dobrze przygotowana oferta. Mamy dostęp do ludzi z niezwykle duża wiedzą i doświadczeniem.

Marko

Posty: 3

 
Nie za bardzo wiem, kogo polecić, bo my w państwowym przedszkolu mamy zwykłe zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, ale na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wtedy pomyślimy o czymś więcej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

Lupusx

Posty: 11

 
Właściwe podejście lektorów angielskiego w żłóbku w Krakowie mocno zachęciło moje dziecko do dalszej nauki. Dzisiaj jest na niezwykle wysokim poziomie, a wszystko zaczęło się już w drugim roku życia. Wiem, że im uprzednio to nastąpi tym lepsze są z tego efekty.

Marioleczka

Posty: 2

 
Angielski otwiera dzisiaj drzwi na świat. Jeśli się go nie zna to niestety, niemniej jednak mamy poważne problemy. Należałoby, dlatego dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

Teraru

Posty: 3

 
Trzeba sprawdzać inne oferty, aby wybrać te osoby, jakie są w stanie nauczać w naszym przedszkolu. Konkurencja jest niesłychanie duża, dlatego wybieramy osoby sympatyczne i niesłychanie kompetentne, a wtedy my będziemy zadowoleni i nasze dzieci będą zadowolone, a właśnie na tym nam przecież najbardziej powinno zależeć.

ciumar1

Posty: 7

 
Jeśli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak wiele dziecko na tym zyska. Uczy się, ale jednocześnie bawi, bo to właśnie taka metoda. Po pewnym czasie dziecko zaczyna rozumieć coraz więcej. U moich dzieci właśnie tak było, dlatego polecam nauczanie od wczesnych lat.

23-Obert

Posty: 7