screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Jaka szkoła policealna w Warszawie

Jaka szkoła policealna w Warszawie

Macie jakąś sprawdzoną ofertę szkoły policealnej w Warszawie? Myślałam o jakichś kierunkach medycznych, żeby zostać jakąś asystentką czy higienistką w gabinecie stomatologicznym. Jeśli znacie jakąś fajną szkołę, gdzie będzie można się w tym kierunku kształcić to dajcie namiar.

Black_Riot

Posty: 5

 
W przypadku medycznych kierunków w sumie w wielu miejscach będzie można zostać technikiem, wiele zależy od tego czy ktoś chce coś się nauczyć. Jeśli tak to na pewno warto wybierać dobrą szkołę, by mieć pewność, że zajęcia będą tam prowadzona na dobrym poziomie.

MisiekKce

Posty: 18

 
Sprawdź sobie różne szkoły, porównaj kierunki i zakres nauczania, by ewentualnie wybrać dla siebie jakąś najbardziej sensowną opcję, gdzie te kierunki będą fajnie prowadzone i nie tylko zdobędzie się dokument, ale będzie się można również czegoś nauczyć.

R1P

Posty: 21

 
Co do fajnych szkół to na pewno warto wybrać jakieś miejsce, gdzie poziom nauki będzie dobry, ponieważ jeśli ktoś chce temat traktować na poważnie i potem pracować w zawodzie to takie dobre przygotowanie będzie bardzo istotne.

codePerformance

Posty: 7

 
Jeśli chcesz iść w stronę kierunków medycznych to polecam zobaczyć jak to wygląda na stronie www.collegium.com.pl. Mają sporo fajnych kierunków medycznych, myślę że coś uda się wybrać, a z tego co mówią osoby tam się uczące poziom nauczania w szkole na Stawki jest bardzo dobry.

Mariusz

Posty: 9

 
Oferta policealnych szkół ma się w Warszawie rzeczywiście świetnie, można coś fajnego sobie poszukać. Tylko warto wybrać taką szkołę, gdzie będzie można znaleźć dobry zestaw osób prowadzących zajęcia.

Felciu45

Posty: 16

 
Sprawdź sobie różne szkoły, zobacz co mają do zaoferowania i wtedy pewnie łatwiej coś sensownego będzie dla siebie wybrać. W Warszawie dość dużo różnych szkół na poziomie funkcjonuje więc pewnie coś interesującego uda się wybrać.

danka33

Posty: 8