screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

korepetycje biologia poznań, polecicie ?

korepetycje biologia poznań, polecicie ?

Jest jakaś strona, na której można znaleźć korepetycje z hiszpańskiego w Poznaniu? Nie wiem gdzie szukać dużej ilości ogłoszeń. Nie wiem też czy uczyć się zdalnie czy może lepiej będzie jechać do korepetytora?

gruszeczka45

Posty: 3

 
Mnie akurat sąsiad pomógł z korepetycjami. Wiem, że moja znajoma chodziła na korepetycje z matematyki w Poznaniu do jakiejś osoby, która miała sporą wiedzę. Nie wiem czy to był jakiś nauczyciel czy student, bo nie interesowałem się tym za bardzo, ale w każdej chwili może ją o to zapytać.

Gracjann23

Posty: 21

 
Miałem korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu i ta osoba dała radę. Nie za bardzo przepadam za tym językiem, ale nie miałem wyjścia i musiałem się uczyć. Gdyby nie ta pomoc to raczej miałbym poważne problemy, dlatego lepiej zapłacić i mieć pomoc od specjalisty.

Jozefffin

Posty: 37

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i rzeczywiście pomogło mi to niezmiernie w nauce.

Black_Riot

Posty: 5

 
Polecam korepetycje z francuskiego w Poznaniu poprzez stronę https://www.korepetycje.plus/korepetytor/poznan. Odszukałem tam stosowną osobę, jaka we wszystkim mi pomogła. Jestem niezwykle zadowolony z efektów pracy.

Boss

Posty: 4

 
Miałem inne opcje do wyboru, natomiast ostatnie zdecydowałem się na e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Przez Internet, jeżeli się tylko chce można wytłumaczyć nawet ciężkie zagadnienia matematyczne.

alliknet5

Posty: 2

 
Bardzo mi się podobały e-korepetycje z biologii w Poznaniu, bo dużo się nauczyłem. Pomagał mi student, który miał dużą wiedzę. Najważniejsze to trafić na kogoś, kto nie tylko ma wiedzę, ale jeszcze potrafi ją przekazać. Wtedy wystarczy odbyć kilka lekcji i już człowiek wie znacznie więcej. Polecam korepetycje przez Internet.

Posty: 8

 
Miałem korepetycje z angielskiego w Poznaniu, lecz stacjonarne. Jestem zadowolony. Osoba, która mi ich udzielała miała rzeczywiście bardzo duże doświadczenie. Wiedza to nie wszystko, albowiem trzeba wiedzieć jak ją przekazać.

23-Obert

Posty: 15

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i dużo na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Naturalnie trochę czasu trzeba było na to zarezerwować, lecz jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest niesłychanie zadowolona z tego.

englandrm

Posty: 5

 
Miałem różne opcje do wyboru, ale ostatnie zdecydowałem się na e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i jestem bardzo zadowolony. Przez Internet, jeśli się tylko chce można wytłumaczyć nawet trudne zagadnienia matematyczne.

angela77

Posty: 10