screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Znacie przedszkole miasteczko wilanów

Znacie przedszkole miasteczko wilanów

Z góry dziękuję za pomoc w wyborze przedszkola. Najlepiej, gdyby była to placówka w Miasteczku Wilanów. Czy trudno dostać się tutaj do prywatnych placówek. Jak jest z miejscami i miesięcznym kosztem.

michrz

Posty: 7

 
Płaci się więcej, ale to pieniądze wydane w dobrym celu :) Moja córka od dwóch lat chodzi do prywatnego przedszkola w Wilanowie i nie wyobrażam jej sobie w innym miejscu. Tutaj ma wszystko, czego potrzebuje, gdy my jesteśmy w pracy. Mogliśmy nawet zamówić dietę diabetologiczną.

Lupusx

Posty: 15

 
Na początku każde dziecko płacze, ale jak wybierzesz dla dziecka sprawdzone przedszkole w Miasteczku Wilanów, to na pewno będziesz zadowolona. To prawda, że dzieciom potrzebna jest duża ilość zajęć, a wtedy szybciej adaptują się, nie nudzą i mniej płaczą.

edek

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o przedszkole w Miasteczku Wilanów to jest tutaj kilka ciekawych propozycji, lecz osobiście jeszcze się nie zdecydowałam. Liczymy budżet i planujemy, bo jednak prywatna placówka kosztuje. Mamy nadzieję, iż się jednak uda i wszystko będzie ok.

dobryrd

Posty: 7

 
Super miejsce https://karatekids.eu. Jeżeli szukasz dobrego przedszkola w Miasteczku Wilanów, w którym dzieciaki mają dostęp do szerokiego wyboru zajęć sportowych, to miejsce faktycznie spełni Twoje oczekiwania. Polecam i pozdrawiam.

Klarkaa45

Posty: 5

 
To może znaleźć jakieś prywatne przedszkole w Wilanowie, bo z tego, co się orientuję mają w takich placówkach bogatą ofertę zajęć. Chciałabym, żeby córcia uczyła się angielskiego i miała lekcje tańca. Ciekawe, czy znajdę takie przedszkole, a jak tak, to ile będzie mnie kosztowała taka przyjemność :)

wisła1905

Posty: 11

 
My też chyba zdecydujemy się raczej na niepubliczne przedszkole w Wilanowie. Takie placówki są czynne zdecydowanie dłużej, a my pracujemy do późna. Byleby nas koszty nie zjadły :)

krzysioo0

Posty: 11

 
To myśl już teraz, bo to poważna decyzja :) Ja sprawdzałam oferty przedszkoli już właśnie dwa lata wcześniej, żeby zorientować się, które prywatne przedszkole w Wilanowie jest najlepsze. Wybraliśmy profilowaną placówkę, gdzie dzieci mają mnóstwo sportowych zajęć.

bunia98

Posty: 7