screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

strony Warszawa, która firma ?

strony Warszawa, która firma ?

Potrzebna jest mi strona produktowa, dzięki której klienci mogą robić zakupy. Jeśli znacie firmę zajmująca się internetowymi stronami w Warszawie, która jest w stanie mi w tym pomóc do dajcie mi jakieś konkretne namiary na nich.

Dziadek

Posty: 1

 
Znajomy korzystał z oferty firmy, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi i był zadowolony. Chyba zamawiał u nich stronę wizytówkę, ale nie wiem dokładnie. Muszę go zapytać ile dał i jak długo czekał na wykonanie projektu.

mniszek5

Posty: 2

 
Trzeba szukać w Internecie opinii o takich firmach. Wtedy wiadomo jak i co robią. To bardzo ważne, aby wykonywali projekty solidnie, bo jeśli my się na tym nie znamy to niestety nie jesteśmy w stanie żadnych błędów na stronie internetowej wyłapywać.

Fiflek

Posty: 3

 
Stronę firmową mam od lat. Pomogła mi w zdobywaniu zaufania do sporo klientów, dlatego polecam abyście sobie coś takie zakładali. Koszt jest mały, a zyski faktycznie niezmiernie wielkie.

Nikuś23

Posty: 17

 
Firmę zajmującą się stronami www w Łodzi macie tutaj https://www.icp.info.pl. Słyszałem o nich niezwykle idealne opinie, lecz sam nie miałem jeszcze okazji, aby z oferty skorzystać.

mercedess

Posty: 5

 
Jest dużo firm, które się zajmują przygotowywaniem stron internetowych. Jedni robią proste wizytówki, a inni zajmują się niezwyklej skomplikowanymi projektami. Im poważniejszy projekt tym większe pracownicy muszą się doświadczenie i wiedzę. Wtedy się uda.

Oklimas

Posty: 2

 
Trzeba szukać w Internecie opinii o takich firmach. Wtedy wiadomo jak i co robią. To niezwykle istotne, aby wykonywali projekty solidnie, bo jeżeli my się na tym nie znamy to niestety nie jesteśmy w stanie żadnych błędów na stronie internetowej wyłapywać.

Marioleczka

Posty: 4