screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

prosty pasek przewijania na stronę, gdzie ?

prosty pasek przewijania na stronę, gdzie ?

Czy znacie wtyczkę, która da mi prosty pasek przewijania na stronę? Może polecicie mi serwisy lub portale, na których dowiem się więcej o wtyczkach do WordPress?

alus

Posty: 1

 
Pluginy na stronę internetową są niezwykle przydatne i powinni z nich korzystać wszyscy, aby ułatwić sobie zarządzanie stronę lub blogiem.

Kitas

Posty: 3

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są bardzo potrzebne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

Intro_69

Posty: 14

 
Warto wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najbardziej polecane. Ja zazwyczaj szukam serwisów, na których ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które warto wykorzystać w swojej witrynie.

Radziu

Posty: 26

 
Jeśli interesuje Cię wtyczka do przesyłania plików to warto zajrzeć na tę stronę internetową https://x-plugin.pl/javascript/wtyczka-html5-do-przesylania-plikow-dropzone. Możesz znaleźć wiele informacji na temat różnych wtyczek, które przydają się, jak prowadzić swoją stronę sprzedażową lub bloga. Duża dawka wiedzy i informacji, więc bardzo polecam.

maniek

Posty: 5

 
Pożądane byłoby wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najbardziej polecane. Ja z reguły poszukuję serwisów, na których ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które pożądane byłoby wykorzystać w własnej witrynie.

Zlomex

Posty: 20

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje prosty pasek przewijania na stronę, jednak nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może warto prześledzić różne strony internetowe.

Joe

Posty: 3

 
Wiem, iż jest wtyczka, jaka daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednakże nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może pożądane byłoby odwiedzić serwisy, jakie zajmują się tego typu tematami.

wolnomuur

Posty: 23

 
Na wielu stronach internetowych możesz poczytać o tym, jaka wtyczka do walidacji formularzy jest najlepsza. Ja zazwyczaj szukam takich informacji na stronach różnych programistów.

Krakus

Posty: 23

 
Na przeróżnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z jakich pożądane byłoby korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

namok

Posty: 3