screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Grzybowo noclegi

Grzybowo noclegi

Czy polecacie Grzybowo na wakacyjny wypoczynek nad morzem? Słyszałem sporo pozytywnych opinii od znajomych, ale wolałbym się upewnić.

Fimnerty6

Posty: 16

 
Polecam domki letniskowe http://www.kolberg.pl i jeszcze dodatkowo dłuższe rejsy wędkarskie. W tamtym roku złowiłem największego dorsza, chociaż pierwszy raz miałem w dłoniach wędkę :) Śmiechu było sporo, a i drobny upominek dostałem :) Spędziłem w Grzybowie dwa tygodnie z rodzinką i ani chwili nie żałuję. Mam nadzieję przy najbliższej okazji tam wrócić.

Tatusiek4

Posty: 27

 
Wielkie miasta nad morzem już straciły pewien urok, głównie w sezonie. Lepiej wybierz się do małego miasteczka z dostępem do plaży. Dobrze cenowo radzą sobie kwatery prywatne lub domki letniskowe. Wcale jakością według mnie od hotelu nie odstają, a możesz nawet zwierzaka zabrać.

eserved

Posty: 31

 
Zanim podejmiesz decyzję oceń faktyczną odległość do plaży od bazy noclegowej. Pomagają w tym mapy Google. Ja dzięki temu narzędziu jeszcze nigdy się nie pomyliłem przy wyborze domku czy hotelu. Wszystko czarno na białym dostaniesz.

Boberek5

Posty: 30

 
Grzybowo jest fajne. Niedaleko Kołobrzeg i Koszalin, kilkaset metrów do plaży, niskie lokalne ceny.

Silverr

Posty: 20

 
Tanie wczasy z rodziną wychodzą na pewno w Grzybowie. Radziłabym stawiać na małe miasteczka, jednak z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną.

Można poznać ludzi w ich „naturalnym” środowisku :))

Qxy2

Posty: 22

 
Domek letniskowy jest znacznie tańszy, biorąc pod uwagę wyjazdy dłuższe. Po porównaniu wychodzi nawet ponad tysiąc złotych, co uważam za dużą kwotę na wakacjach. Lepiej ją sobie wydać na dodatkowe atrakcje, np. połowy dorsza, imprezy tematyczne, SPA.

twojezdrowie24

Posty: 24

 
Nie do pobicia moim zdaniem pod względem wypoczynkowym są domki letniskowe z widokiem na morze. Posiedzieć sobie na tarasie, zjeść grilla, popatrzeć w morską dal. Super sprawa.

Śmieszek

Posty: 19

 
Nad morzem wypoczywam co roku. Przyznam, że cała baza noclegowa ma przyzwoitą jakość. Hotele są jednak absurdalnie drogie, a w sezonie wręcz niedostępne. Tłumy straszne i stres o dziecko, przynajmniej wystąpił u mnie. Od tego przeżycia wolę jednak postawić na domki letniskowe.

Fifczak90

Posty: 17

 
Ja bym na twoim miejscu szybko rezerwował miejsce, nawet w najmniejszych miejscowościach. W tamtym roku na tydzień przed wyjazdem się obudziłem i niestety najfajniejsze noclegi były zajęte.

Duzyyy45

Posty: 29