screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

imprezy firmowe

imprezy firmowe

W firmie pojawił się koncept coby zorganizować wyjazd integracyjny na Litwę ;-) Znacie dobre biura, które pomagają w ogarnięciu takich operacji?

saradonin

Posty: 18

 
Moi kumple to mieli fantazję, bo mi zrobili wieczór kawalerski w Barcelonie! To był odjazd! Polecam każdemu w ten sposób świętować ostatni dzień wolności! ;)) Ofertę wykupili z jakiegoś biura podróży, bo się okazuje, że mają takie pakiety.

Eden66

Posty: 15

 
Witaj! Ja to z biurem nigdy nie jechałem, także nie polecę żadnej firmy. Wolę sam na spontanie gdzieś pojechać, takie wyjazdy są najlepsze moim zdaniem ;-) Pozdrawiam!

Gucio

Posty: 14

 
Hej! Wiem, że moja firma w tym roku będzie robiła wyjazd integracyjny, ale jeszcze nie wiadomo dokąd. W zeszłym roku na takim evencie byliśmy w Zakopanem, było spoko. Ciekawe gdzie teraz...:))

Michałek

Posty: 18

 
Z tego co słyszałem to ponoć mają otworzyć w polskim busie linię do Wilna, to w sumie będzie można z Wawki tanio podskoczyć do naszych sąsiadów. Przynajmniej problem transportu odpadnie, bo teraz to nie wiem jak by tam dojechać.

Jozefffin

Posty: 37

 
No nie wiem gdzie by tu poszukać takich wyjazdów. Próbuj, sprawdzaj, ofert tak ogólnie to raczej nie brakuje. Biura podróży wręcz powstają w ekspresowym tempie ostatnio ;)

Dr Nemo

Posty: 19

 
Popytam w firmie, może ktoś coś będzie wiedział więcej. W sumie u nas to ja się nie załapałem w pracy na żaden wyjazd ani nic takiego, bo od niedawna dopiero tutaj robię. Nie wiem czy w ogóle coś takiego organizują...

TeS

Posty: 20

 
Wcale nie trzeba jechać za granicę, u nas w kraju jest sporo atrakcji typowo turystycznych, a i baza noclegowa też się fajnie rozwinęła. Jest już spory wybór hoteli o wysokim standardzie, z basenem, SPA i całym takim zapleczem konferencyjnym. Jest z czego wybierać w każdym regionie.

olikt56

Posty: 18