screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

podróże tanio

podróże tanio

Potrzebna mi korzystna oferta wczasowa na Cyprze, gdzie poszukać? Kiedyś już tam byłem, ale z biurem podróży, teraz wolałbym pojechać bez pośrednika, wyjdzie na pewno taniej.

Hoteowo24h

Posty: 9

 
Ostatnio dyskutowaliśmy z mężem nad świętami poza domem i chodzą nam po głowie Tatry, jakiś domek pod Zakopanem. No zobaczymy, czy uda się w ogóle jeszcze coś zarezerwować, bo już mało czasu zostało.

VjakV

Posty: 21

 
Wiem, że żeby taniej dotrzeć gdzieś dalej poza Europę to się trzeba nakombinować z tymi samolotami. Mój znajomy latał z Berlina bo było taniej stamtąd wykupić lot do USA niż z Wawy...paradoksy wszędzie.

alliknet5

Posty: 14

 
Ponoć Turcja teraz się cieszy wzięciem, i w sumie nie jest to jakoś daleko, łatwo dotrzeć nawet na własną rękę. Poważnie się zastanawiam nad tym krajem, bo planuję urlop w maju.

NadmorskaOaza

Posty: 17

 
Mam koleżankę, która była pół roku temu na wakacjach w Kenii. Nie wiem jak ona tam dotarła, ale zdjęcia porobiła rewelacyjne. Ja bym się chyba bała do Afryki jechać na wczasy...

Kruk

Posty: 21

 
Szukam ostatnio ofert takich kilkudniowych w fajnych europejskich stolicach. Najbardziej to mnie interesowałby Rzym, albo Barcelona..nigdy tam nie byłem, a słyszałem opinie, że jest tam co zwiedzać. ;)

R1P

Posty: 15

 
Praktyczne podpowiedzi dla podróżujących publikują w serwisie www.pintrip.pl. Nie wiem czy kojarzysz tę stronkę? Ja ich odkryłem w zeszłym miesiącu. Dobra opcja dla ludzi, którzy lubią sobie samemu organizować wyjazdy. Jest tu dostęp do hoteli i połączeń samolotowych, czego więcej potrzeba, żeby wyjechać? No...w sumie wizy niestety do wielu miejsc świata, ale na stronie tłumaczą jak ją załatwić, także o tyle dobrze.

HaNzo

Posty: 33

 
Teraz podróżowanie jest bardzo proste zwłaszcza po Europie, można w większości miejsc pojechać na własną rękę. Trochę się problem zaczyna poza kontynentem, bo albo paszport, albo wizy...co chwila jakieś problemy się robią.

Wu

Posty: 38