screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wakacje all inclusive, gdzie ?

wakacje all inclusive, gdzie ?

Mamy ochotę z żoną na wakacje all inclusive. Jeśli orientujecie się, jakie biuro jest godne uwagi, to piszcie. W planach mamy Europę, więc jak coś, to polecajcie konkretne miejsca, operatorów, hotele. Czekamy i z góry dziękujemy.

Elektros

Posty: 4

 
My się wahaliśmy, natomiast w końcu komfort wziął górę :) Przede wszystkim, iż był to wyjazd z dziećmi za granicę. Nie żałujemy wydanych pieniędzy na wakacje all inclusive i polecamy każdej rodzinie, jaka się zastanawia. Na nas przyszedł najwyższy czas :D

Marlenka45

Posty: 15

 
Samemu nie zorganizujesz sobie takich wycieczek rodzinnych all inclusive, jak zrobi to profesjonalne biuro. No chyba, że znasz dany kraj, ale ja wolę zwiedzać, więc zawsze wybieram opcję all inclusive. Mam dostęp do wszystkiego, co potrzebne mi na urlopie łącznie z opieką do dzieci :)

Yuri20

Posty: 12

 
Świetna sprawa, dlatego sami z czegoś takiego skorzystamy. Jedziemy z dziećmi, więc opieka w ramach wakacji rodzinnych all inclusive z całą pewnością się przyda. Nie wyobrażam sobie urlopu bez opieki :)

czeski

Posty: 7

 
Nic tylko się decydować. Porównując ceny, można powiedzieć, że wychodzi podobnie. Wybierając wycieczki all inclusive, nie musisz martwić się o nic. Nie chodzi tylko o jedzenie, napoje, otwarte bary, niemniej jednak przede wszystkim o rozrywkę, sport. Dla mnie to ważne.

MagikP322

Posty: 28

 
To bardzo dobrze się składa, iż odnalazłam ten wątek. Mam cel w końcu wyjechać na komfortowy urlop, więc poszukuję propozycji wycieczek all inclusive. Lubię zwiedzać, a moje dzieci przyzwyczajone są do ciągłego ruchu :) Może się tutaj coś znajdzie. Ja też czekam na wasze polecenia.

Marioleczka

Posty: 8

 
Biur podróży z rodzinnymi wakacjami all inclusive masz ogrom :) Cenowo polecam, albowiem i tak przy dzieciach wydasz dużo ;) Poza tym dla mnie była najważniejsza opieka do dziecka, niemniej jednak też rozrywka dla starszego. Dzięki takiej właśnie ofercie ostatni urlop mogę uznać za prawdziwie udany.

AdiXer92

Posty: 20

 
Super wakacje all inclusive clubmed.pl. Korzystaliśmy już dwa raz :) Jeśli chodzi o standard w hotelach, to faktycznie niesłychanie wysoki. Są one zlokalizowane w faktycznie ślicznych miejscach. Obsługa na medal – wielojęzyczna.

Fanatyk

Posty: 18

 
Widzę, że coraz więcej tu zwolenników wakacji rodzinnych all inclusive. Mnie też spodobała się ta forma i dzięki niej zwiedzam co roku świat razem z dziećmi. Zawsze mam zagwarantowaną opiekę i rozrywkę dla nich. Nie martwię się o nic, dlatego polecam każdej mamie, która chce trochę odsapnąć. Idealne rozwiązanie dla rodzin, gdzie i tak na urlopach wydaje się mnóstwo pieniędzy.

wiking789

Posty: 10