screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wakacje last minute Tunezja

wakacje last minute Tunezja

Ostatnio się nie udało, ale w tym roku chyba wyjedziemy z żoną i dziećmi za granicę na wakacje. Które biuro podróży ma przystępne ceny?

berry1

Posty: 17

 
Od zeszłego roku zacząłem jeździć na własną rękę na wczasy za granicę. Nie trzeba żadnych paszportów, wystarczy samochód i podstawowa znajomość angielskiego, żeby na całym świecie się spokojnie dogadać;-) !

korasek

Posty: 16

 
Mnie żona namawia na wczasy na Cyprze. Chyba się zdecydujemy w tym roku. Też szukamy jakiegoś rzetelnego, uczciwego biura z tanimi last minute.

VIP-MIKSOR

Posty: 32

 
Dawno nie jechałem z biurem na wczasy, więc trudno mi tutaj kogoś polecać. Ostatni raz na takich zorganizowanych przez firmę wczasach byłem jakieś 5 lat temu, od tego czasu pewnie wiele się pozmieniało na rynku.

raptofil

Posty: 25

 
Oj powiem szczerze, że ja nie lubię jeździć z biurami. Takie zorganizowane wycieczki to nie dla mnie. Nie mam takiej swobody jaką bym chciał mieć, jak jadę z grupą. Wolę samemu. Spakować się i w drogę, nawet bez szczególnego planu, taki spontan jest najlepszy!

Bączeak

Posty: 28

 
Tak właśnie planujemy sobie teraz podróż poślubną z narzeczoną. Pewnie wybierzemy jakiś kraj na południu, bo my jesteśmy ciepłolubni:)) A co do biura, to myślę, że jakieś znajdziemy, byleby było w miarę tanio.

666iber45

Posty: 23

 
Jest trochę tych renomowanych biur podróży. W takich firmach nie trzeba się bać o jakieś bankructwa i tego typu sprawy. Jak firma przetrwała ponad 10 lat na rynku to można być spokojnym, że nic się nie wydarzy.

aBBs

Posty: 25

 
Na pewno z biurem jest wygodniej niż jechać samemu. Wszystkim się zajmą, zaczynając od transportu, po zakwaterowanie i przewodnika, wycieczki już na miejscu, ubezpieczenie i całą resztę.

Grażyneczk223

Posty: 30

 
Bardzo tanie last minute na Majorkę udało mi się znaleźć na www.planujemywakacje.pl, więc może tutaj poszukaj. Profesjonalna obsługa, doskonały kontakt, organizacyjna perfekcja! ;-)

Pendrzec

Posty: 24

 
Gdybym tylko miał trochę więcej kaski to bym się wybrał za granicę na urlop, ale to są jednak spore koszty;/ Może w przyszłym roku uda się coś odłożyć, bo w sumie fajnie byłoby wyjechać gdzieś gdzie pogoda mnie kapryśna:P

Złoty

Posty: 10