screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Wycieczki do Portugalii

Wycieczki do Portugalii

Cześć. Zainteresowały mnie całkiem niedawno wycieczki do Portugalii. Czy ktoś odwiedzał w celach turystycznych ten kraj i może podzielić się swoją opinią na temat pobytu? Może polecicie jakieś biuro podróży?

Dzidzia

Posty: 11

 
W moim przypadku organizatora wycieczek do Gruzji znalazłam na podstawie rekomendacji, którą wystawiła jednej z firm koleżanka. Szczerze to bardzo bałabym się powierzyć los swoich wakacji jakieś firmie, o jakiej nie miałabym żadnych informacji.

Poza tym niezwyklej polecałabym wybór profesjonalnych biur, które działają na rynku od co najmniej kilku lat.

Babeczka

Posty: 14

 
Mam wrażenie, że wiele osób nie docenia tego, co są w stanie im zaoferować wycieczki do Portugalii.

Nie ukrywam, że jestem stałym bywalcem portugalskich plaż i te państwo ma naprawdę wiele zalet. Piękne kobiety na piaszczystych plażach to tylko jeden z argumentów, który przemawia za tym, aby odwiedzić Portugalię :)

czubek67

Posty: 13

 
Mam wrażenie, że wycieczki do Gruzji wymagają naprawdę sporych umiejętności organizacyjnych od biura podróży. Przekonałem się o tym korzystając z oferty http://www.sjestatravel.pl, która jest znakomita. Mogę polecić te biuro absolutnie wszystkim, ponieważ podczas naszego pobytu zatroszczyli się właściwie o każdy szczegół.

Rekomenduję ich wybór – nie pożałujecie!

Myszka23

Posty: 30

 
Zawsze wybieram wycieczki objazdowe, bowiem taki sposób wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem najbardziej mi odpowiada. Mogę zobaczyć naprawdę sporo nie wkładając w to przesadnie dużo wysiłku, co jest dla mnie naprawdę korzystne.

Polecam :)

sooya

Posty: 17

 
Z mojej perspektywy mogę Wam niezwykle mocno polecić wycieczki do Gruzji. Początkowo nie byłem zwolennikiem takiego wyjazdu, niemniej jednak uparła się na niego moja dziewczyna, więc nie miałem innego wyjścia. Po przyjeździe byłem naprawdę oczarowany, gdyż w Gruzji jest niezwykle sporo miejsc, które mogę Ci polecić.

To kraj, który winien odwiedzić każdy podróżnik :)

Lalka

Posty: 12

 
Widzę, iż poruszyliście temat, jakim są wycieczki do Madera. Mogę mocno rekomendować wybór tego kierunku. Sama mocno wahałam się czy tam pojechać, bowiem taka wycieczka kosztowała zdecydowanie więcej niż standardowa. Zaryzykowałam i nie żałuję.

Mocno polecam.

Mord

Posty: 15

 
Osobiście bardzo cenię sobie wycieczki do Kaukazu, które polecałem także praktycznie wszystkim znajomym. Każdy, kto skorzystał z mojej rady przyjeżdżał do kraju wypoczęty, a jednocześnie zadowolony, ponieważ zobaczył znacznie więcej niż podczas pobytu np. w Egipcie.

Nikusinski23

Posty: 16

 
Ciekawiło mnie niedawno, w jaki sposób wyglądają wycieczki objazdowe samolotem. Chcąc się przekonać po prostu poszłam do biura i zapytałam o wszystkie szczegóły. Byłam bardzo zaskoczona tym, jak wyczerpujące informacje otrzymałam. To się naprawdę ceni i zapamiętuje :)

090913123

Posty: 12