screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Parking lotniska na Okręciu jest płatny?

Parking lotniska na Okręciu jest płatny?

Hejka. Moim priorytetem jest teraz znalezienie parkingu przy lotnisku w Warszawie. Na jaki koszt powinienem się przygotować, gdy na lotnisku spędzę około 3-4 godzin? Dzięki za podpowiedzi.

zlyharyy

Posty: 15

 
Parking na lotnisku Okęcie był dla mnie rozczarowująco drogi, więc postanowiłem poszukać jego mniej uczęszczanej alternatywy. Powiem szczerze, iż odnalazłem ją w mgnieniu oka i jestem zaspokojony z faktu, że zdecydowałem się na podjęcie takiego kroku. Nie żałuję!

Eukalipto

Posty: 44

 
Konkurencyjna cena to główny zamiar poszukiwań klientów, którzy wybierają parking przy lotnisku Okęcie. Nie da się ukryć, że wybór jest dość szeroki. Wiadomo, ze najbliżej lotniska zapłacimy największą sumę za parking, lecz oddalając się nieco i szukając parkingu mamy szansę na rzeczywiście atrakcyjne ceny. Poniektóre pozwalają zaparkować na 7 dni za zaledwie 50 zł.

Poznaniaczek2

Posty: 24

 
Ze swojej strony dodam, iż najistotniejsze podczas wyboru parkingu na kilka dni jest to, aby był strzeżony oraz monitorowany.

Dzięki temu każda osoba korzystająca z portu lotniczego będzie miała pewność, iż jego samochód jest bezpieczny. Z własnego doświadczenia wiem zarówno, iż pożądane byłoby z wyprzedzeniem zarezerwować taki parking.

ZaNK3R

Posty: 23

 
Nie rozumiem szoku niektórych związanego z tym, iż parking lotniska w Warszawie pobiera większe opłaty niż wszystkie różne. Wiadomo, iż lotnisko to miejsce, w którym nie jest tanio, o czym przekonało się niezmiernie sporo osób.

Ze swojej perspektywy mogę polecić szukanie parkingów, które są trochę oddalone od lotniska.

szmagibuu5

Posty: 13

 
Parking przy Okęciu, który moim zdaniem jest godny polecenia to http://www.parkingokecie.eu.

Działają w pewnej odległości od portu lotniczego, niemniej jednak zapewniają transport wygodnym i klimatyzowanym busem. Łatwiej jest mi zaparkować u nich i podjechać busem niż szukać parkingu bezpośrednio pod Okęciem.

Acclaim

Posty: 11

 
Wydaje mi się, że znalezienie spełniającego oczekiwania parkingu na lotnisku Okęcie to żaden kłopot.

Każdy ma wybór pomiędzy kilkoma parkingami, które zlokalizowane są w pobliżu portu lotniczego. Ja przykładowo nigdy nie miałem problemu z wolnymi miejscami na parkingach. Za kilkugodzinny pobyt udawało mi się płacić satysfakcjonująco niewielkie kwoty :)

Nwcrw09

Posty: 19