screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Z jakim biurem wybrać wakacje all inclusive ?

Z jakim biurem wybrać wakacje all inclusive ?

Witam. Mam pytanie o wakacje all inclusive, czy znacie może jakiegoś organizatora, który ma ofertę dla singli? Planowałam Karaiby. Musi być w pełni bezpiecznie, a więc potrzebuję doświadczonego organizatora.

Damiano

Posty: 7

 
Jeszcze nie mieliśmy szanse korzystania z wakacji rodzinnych all inclusive, natomiast jeśli nie takie właśnie w tym roku, to nigdzie się raczej nie wybierzemy poza Europę. Zależy nam coś zwiedzić poza nią, natomiast dwójka szkrabów to jednak powinność. Znaleźliśmy ofertę z opieką do dzieci, więc może będzie całkiem okej.

ZaNK3R

Posty: 32

 
Polecam zajrzeć na ich stronę clubmed.pl. To organizator wycieczek all inclusive na całym świecie. Mają renomę, są na ryku od 1950 roku. My zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się w tamtym roku :)

Suit

Posty: 16

 
U nas było bez najmniejszego problemu. Wakacje rodzinne all inclusive udały się jak trzeba. Zresztą jak by się miał urlop na Malediwach nie udać :D Super, bowiem nasz organizator zapewniał nawet opiekę do dzieci w wieku przedszkolnym, więc mieliśmy mnóstwo czasu dla siebie.

Kristyna

Posty: 7

 
Poza tym nie martwisz się dosłownie o nic. W zeszłym roku wykupiliśmy wakacje rodzinne all inclusive do Brazylii. To była niezapomniana przygoda. Mnóstwo atrakcji to za mało powiedziane, wszystko w cenie i nawet opieka do dzieci. Doskonale się składa, bo akurat teraz mają znowu promocje, więc się piszemy :D

Klarka45

Posty: 10

 
Nawet bez opieki i tak bym się na którąś z takich wycieczek all inclusive wybrała. Mam córkę 7 lat, więc zawsze znajdujemy sposób na nudę. W tamtym roku nie byliśmy nigdzie, więc czas na rewanż :)

Lupusx

Posty: 14

 
Tylko z pozoru wydaje się, iż takie wakacje all inclusive są droższe. Obliczyłem się po ostatnich z całą rodzinką i taka oferta wyniosłaby nas zdecydowanie taniej. Teraz właśnie szukamy czegoś w Azji.

olikt56

Posty: 9

 
Odkąd kilka lat temu pierwszy raz zdecydowaliśmy się z rodziną na wakacje all inclusive, nie korzystamy z innych. Wiem, że są różne opinie na ten temat. My jednak trafiliśmy zawsze na super ofertę.

Radziu

Posty: 5

 
Nam dziś marzy się egzotyka, zatem też takie oferty robią na nas wyjątkowe wrażenie. Pewnie też zdecydujemy się na wakacje rodzinne all inclusive, gdyż to najwygodniejsza forma, jeżeli jedzie się z dziećmi. Mamy w planach znalezienie jakiejś promocji :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

amazonn6

Posty: 5