screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

podróże twoich marzeń Rybnik

podróże twoich marzeń Rybnik

Kochani, był ktoś może z biurem podróży na Dominikanie? Polecacie to miejsce, bo właśnie szukam jakiejś destynacji ciekawej i nie wiem na co postawić. Druga rzecz – jakie biuro w Rybniku ma dobre opinie?

micko

Posty: 14

 
Wczoraj byłem w ogólnopolskim biurze Odlotowe Podróże (odlotowepodroze.pl) na ulicy Białych w Rybniku bo już mi tyle osób ich polecało, że się w końcu przeszedłem tam. No i wyszedłem z wycieczką last minute do Tunezji :D Heh, spontaniczna decyzja, ale mnie przekonano, głównie ceną no i zawartością pakietu. Lecimy za tydzień z Kato.

Aklimer56

Posty: 22

 
Hm, teraz tych ofert za granicę to jest bardzo dużo. Z tego co wiem to faktycznie najtaniej jest jak jedziesz last minute, chyba że kupujesz z wyprzedzeniem na przyszły rok. Można wtedy zaoszczędzić.

Tomcio

Posty: 23

 
Ja to szukam takich promocji w internecie, przynajmniej masz tam ofertę wszystkich firm, także jest z czego wybierać. Ostatnio widziałem oferty niemieckich organizatorów i tam to naprawdę jest all inclusive. Ciekawie, ale też kosztownie.

Odi

Posty: 16

 
Na Kubie byłem w tamtym roku i polecam to miejsce. Mnie się udało z last minute skorzystać przez biuro online i jeszcze nie było tak najdrożej, ale raczej tamte kierunki do super tanich nie należą. Cześć. !

radziomil

Posty: 20

 
Hej, ja powiem z własnego doświadczenia, żebyś dokładnie sobie czytał warunki zakwaterowania i wyżywienia i dokładnie sprawdź co dokładnie jest w cenie, a za co trzeba dopłacać. Na jednym wyjeździe nie doczytałem i się okazało, że lokalny alkohol był wliczony w all inclusive, ale już inny nie...

miclon

Posty: 19

 
Ooo, ja tegoroczne wakacje to mogę swoje opisać z miłą chęcią, bo objechaliśmy z dziewczyną całą Polskę praktycznie. Zaczęliśmy od Cisnej, później Kazimierz, Białobrzeski Park Narodowy, Mazury, Warmia, Pomorze, Biskupin, Zielona Góra, Szklarska Poręba, Zakopane...To tak pokrótce miejsca które udało się odwiedzić. Zagranica to może za rok.

umberko3

Posty: 20