screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Zna ktoś jakąś egzotyczną wyspę w Azji ?

Zna ktoś jakąś egzotyczną wyspę w Azji ?

Co sądzicie o Tajlandii na własną rękę? Dużo się trzeba naszukać, żeby ogarnąć temat. Od dawna myśleliśmy z żoną o takiej właśnie wycieczce, ale pytanie, czy to opłacalne, czy lepiej biuro?

Lechu_351

Posty: 4

 
To może tutaj wam się spodoba :) http://thailand-trips.pl Całkiem inne biuro niż reszta. Można zaoszczędzić, bo to jakby Tajlandia na własną rękę, natomiast z pomocą agencji, jaka ci wszystko umożliwia od a do z. Planujesz razem z nimi, wybierasz, gdzie pragniesz jechać itd. nawet zakwaterowanie.

Black_Riot

Posty: 11

 
To się mylisz, bo wiele jest ofert objazdowych typu Tajlandia birma wycieczki itp. Ogólnie w tym regionie dają klientom na swobodę odpoczynku, więc można korzystać. Nie jest źle, jeśli chodzi o ceny.

hybris4

Posty: 21

 
To która z agencji ma taką elastyczną ofertę, albowiem osobiście z wieloma kwestiami też bym sobie poradziła na miejscu. Gorzej tylko z safari w Azji, albowiem wybieram się przede wszystkim na wakacje właśnie w celu nurkowania :)

pawel253

Posty: 7

 
To się mylisz, bowiem sporo jest ofert objazdowych typu Tajlandia birma wycieczki itp. Ogólnie w tym regionie dają klientom na swobodę odpoczynku, więc można korzystać. Nie jest źle, jeśli chodzi o ceny.

R1P

Posty: 20

 
Phuket to również moje najpiękniejsze miejsce na liście, jeśli chodzi o egzotyczną wyspę. Trekking oczywiście dał najbardziej w kość, bo pracę z mężem mamy siedzącą. W takich plenerach sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Zakochaliśmy się w wyglądzie dżungli. Lepszej przygody nie ma :D

edek

Posty: 15

 
O oszczędnościach na podróżach do Azji można mówić wówczas, jak już ogarniasz ten region i wiesz z czym to się je. Jadąc pierwszy raz polecam wybrać wycieczki do Azji indywidualnie skrojone, które planowane są przez tamtejsze agencje turystyczne. Mnóstwo taniej niż z biurem. Poznasz hotele, miejsca i później można faktycznie jechać na własną rękę.

Wojciech24

Posty: 8