screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Weekend nad morzem

Weekend nad morzem

Hejka. Czy możecie polecić nam jakąś sprawdzoną lokalizację, gdzie spędzimy weekend nad morzem? Zależy nam na niskich cenach, ale także komfortowych warunkach. Będziemy wdzięczni za propozycje.

Zbyszek

Posty: 12

 
Hejka. Rozmawiałem ostatnio ze znajomymi i także wybraliśmy wakacje nad polskim morzem. Muszę powiedzieć, iż jedyne wątpliwości dotyczą tego, jaką miejscowość wybierzemy. Na pewno weźmiemy pod uwagę fakt, aby plaża była zlokalizowana blisko naszego ośrodka.

grzes3345

Posty: 11

 
Hejka.

Razem ze znajomymi jesteśmy zafascynowani spędzaniem wakacji nad polskim morzem. Co roku dzieje się tam wiele ciekawych rzeczy. Staram się zawsze zgrać nasz pobyt z interesującymi nas koncertami lub innymi wydarzeniami, które są zaplanowane w najbliższej okolicy.

nero45

Posty: 25

 
Dzień dobry. Dochodzę do wniosku, że nasi rodacy nie doceniają tego, co może zaoferować im polskie morze.

Obserwuję coraz większą ilość turystów z innych krajów, a Polacy szukają wczasów w jakichś egzotycznych kierunkach. To co najmniej dziwne.

xacax

Posty: 15

 
Witam. Każdy, kto choć raz spędził wakacje nad morzem będzie chciał tam wrócić. Dużo zależy przede wszystkim od miejscowości, którą wybraliśmy na czas naszego letniego wypoczynku. Nie mam wątpliwości, iż znajdzie się tam mnóstwo atrakcji, które przypadną do gustu.

TomekK

Posty: 12

 
Witam.

Spodziewałem się, że wakacje nad Bałtykiem będą nudne, bo przecież nie można się kąpać w morzu całymi dniami. Prędko jednak wyszedłem z błędu. Razem z żoną spróbowaliśmy nurkowania, a także odwiedziliśmy kilka interesujących miejsc, m.in. byliśmy na Helu.

xacti11

Posty: 20

 
Witam serdecznie. Każdego roku staram się spędzić co najmniej jeden weekend nad morzem. Nad morze nie mam wcale blisko, ale mogę powiedzieć, że służy mi nadmorski klimat i wspaniałe powietrze. Nie od dziś wiadomo, że szum fal pozytywnie wpływa na układ nerwowy człowieka. Nad morze zawsze zabieram narzeczoną, a czasami udaje nam się namówić na wyjazd znajomych.

kadajo

Posty: 16

 
Cześć.
Niekiedy majówkę nad morzem potrafią utrudnić problemy ze odszukaniem miejsca noclegowego. Na szczęście ja już nie muszę martwić się tym problemem, albowiem wpadłem na http://wakacjenadmorzem.pl. To serwis, w jakim odnajdziecie mnóstwo obiektów posegregowanych pod względem miejscowości, jaka Was interesuje.

NEO-MAxi34

Posty: 13

 
Witam. Każdy, kto choć raz spędził wakacje nad morzem będzie chciał tam wrócić. Dużo zależy przede wszystkim od miejscowości, którą wybraliśmy na czas naszego letniego wypoczynku. Nie mam wątpliwości, że znajdzie się tam wiele atrakcji, które przypadną do gustu.

DevilScream

Posty: 25

 
Hejka. Noclegi, których szukałem w nadmorskich miejscowościach musiały spełnić dużo moich wymagań. Na szczęście szybko wyłoniłem kwaterę prywatną, która okazała się najlepsza. Potem troszkę żałowałem, że nie zdecydowałem się zarezerwować kwatery na dłużej, bo było naprawdę wspaniale i pogoda dopisała w pełni.

Y__Y

Posty: 37