screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wyprawy rowerowe mtb podkarpackie, polecicie ?

wyprawy rowerowe mtb podkarpackie, polecicie ?

Poszukuje kogoś, kto organizuje wycieczki rowerowe mtb na podkarpaciu. To ma być ktoś profesjonalny i mający plan na to jak ma taka wycieczka wyglądać. Trasy powinny być dopasowane do moich umiejętności. Dajcie znać.

Drogabez

Posty: 1

 
Korzystałem z oferty firmy, która organizowała wycieczki rowerowe po Sudetach i to była super przygoda. Mnie się bardzo podobało, bo lubię przyrodę, a do tego lubię jeździć na rowerach. Tutaj miałem połączenie jednego i drugiego i były to niezapomniane chwile.

Gumer45

Posty: 6

 
Z tego, co wiem to można znaleźć specjalną firmę od wycieczek rowerowych mtb. Rowery są elektryczne i akurat dla mnie to super wiadomości. Lubię jeździć, natomiast nie za daleko, zatem elektryczny rower jest najlepszym rozwiązaniem. Polecam raz spróbować żeby się przekonać.

micko

Posty: 11

 
Polecam skorzystać z oferta na wyprawy rowerowe po Małopolsce z firmy https://enduro-trips.pl, albowiem oni są rzeczywiście bardzo dobrze przygotowani. To firma, jaka proponuje mnóstwo tras o różnym stopniu trudności. Sprawdźcie sami.

Miki

Posty: 7

 
Mnie zaciekawiła wycieczka na rowerze w Sudety i byłem niezmiernie zadowolony. To była weekendowa wyprawa, lecz było warto. Dawno tak dobrze się nie bawiłem. Polecam sięgnąć z takiej oferty, bo faktycznie spełni żądania tych, którzy lubią jeździć na rowerach i lubią zwiedzać niezmiernie interesujące miejsca.

TomekK

Posty: 7

 
Korzystałem z wyjazdów rowerowych po Małopolsce i jestem usatysfakcjonowany. Trasy były niezmiernie inne, wobec tego dopasowanie ich do swoich potrzeb nie było wcale trudne.

edyta123

Posty: 14