screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

podróże twoich marzeń Mielec

podróże twoich marzeń Mielec

Witajcie, szukam promocyjnych ofert wakacyjnych na sezon 2015. Możecie podpowiedzieć jakieś biuro turystyczne w Mielcu, które sprzedaje takie wyjazdy w dobrej cenie?

Hoteowo24h

Posty: 19

 
A w ogóle mamy w Mielcu jakieś biura podróży? ;> Śmieję się, ale jakoś żadne mi się nie rzuciło w oczy, może się słabo reklamują.

cough76

Posty: 19

 
No w tym roku to ja wyjątkowo spędzałem lato w Polsce, ale w sumie nie żałuję, bo trafiła się nam nad Bałtykiem wyjątkowo dobra pogoda. Jeszcze nie pamiętam, żeby nad morzem było tyle słońca.

DJboutit2

Posty: 30

 
My z żoną za tydzień lecimy do Limassol na wczasy all inclusive z Wezyrem;-) Już byliśmy z tym organizatorem i są sprawdzeni. Taką ofertę nam polecono w ogólnopolskim biurze z ulicy Pisarka 12 (odlotowepodroze.pl). U nich dużym plusem jest, że mają właśnie oferty od różnych organizatorów, no generalnie tych sprawdzonych. Są tu polskie firmy, ale też niemieckie.

cezar

Posty: 13

 
Z mojego doświadczenia wynika, że trzeba uważnie czytać te różne oferty. W niektórych się później okazuje, że w podanej cenie tak naprawdę nic poza noclegiem i dojazdem nie ma...

Acclaim

Posty: 26

 
Witam podróżniczego druha ;)) Ja to nie wysiedzę w Polsce za długo, muszę od czasu do czasu gdzieś wyjechać. Z takich moich top od the top miejsc na świecie to na pewno Lizbona jest takim miejscem. Kocham tutaj wszystko – ludzi, atmosferę...no i przede wszystkim pogodę :>

Aklimer56

Posty: 22

 
Można teraz rzeczywiście wybierać spośród bardzo egzotycznych ofert. Z tego co wiem, to mój brat planuje odwiedzić Nową Zelandię. Wiadomo, że są to już podróży z górnej cenowo półki, ale jak się odkłada regularnie przez rok to idzie takie cele podróżnicze spełnić.

Desperattt

Posty: 26

 
W październiku byłem na Cyprze i mnie to miejsce bardzo pasuje, przyjemny klimat, sympatyczni ludzie, także ja polecam tutaj wyskoczyć jak coś. W przypadku biur w Mielcu to mnie się dobrze wszystko załatwiało na ulicy Pisarka, tam jest ogólnopolskie biuro odlotowepodroze.pl. Można u nich na miejscu wszystko sobie zarezerwować i opłacić, albo online.

Damiano

Posty: 18

 
Raczej patrz po tych uznanych markach jeśli chodzi o organizatorów. Jeśli o jakiejś firmie w ogóle nie słyszałeś, to jest to dobry argument, żeby sobie dać spokój ;]

piehoot

Posty: 17

 
W Mielcu to nie wiem za bardzo gdzie można coś fajnego znaleźć jeśli chodzi o last minute. Dawno nie jeździłem na takie wczasy i nie zanosi się niestety, żebym miał okazję jechać w najbliższym czasie.

bertys

Posty: 22