screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Który szlak na morskie oko wybrać ?

Który szlak na morskie oko wybrać ?

Hejka. Przedmiot mojego zainteresowania stanowi szlak na morskie oko. Zależy mi na tym, abyście polecili mi jakąś trasę wędrówki na podstawie własnych doświadczeń, a nie tego, co przeczytaliście w sieci.

Trener

Posty: 5

 
Ponad 2300 m. n. p. m to wysokość, którą charakteryzuje się przełęcz pod chłopkiem. Na Słowacji istnieje możliwość skorzystania ze szlaku zielonego, który jest w miarę prosty.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Mam świadomość, iż dolina gąsienicowa szlaki posiada o niezwykle zróżnicowanym stopniu skomplikowania. Przekonałam się o tym, gdy wybrałam się w te okolice.

Seba123

Posty: 14

 
Nie mam już zielonego pojęcia, który szlak na morskie oko będzie rekomendowany ze względu na mój stopień zaawansowania, gdy wziąć pod spostrzeżenie górskie wędrówki. Poczytam Wasze podpowiedzi.

wiesław11

Posty: 15

 
Mam przetestowany poprzez siebie szlak na kościelec, który w największym stopniu przypadł mi do gustu. Jestem święcie przekonany, iż macie, podobniej jak ja, własne ulubione szlaki.

Marioleczka

Posty: 18

 
Mogę wypowiedzieć się na temat szlaku na morskie oko, który odnalazłem w Internecie, a mianowicie w obrębie tej strony internetowej: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/12/szlak-na-morskie-oko-i-czarny-staw-pod.html. Dzięki niemu możecie zajrzeć nad Czarny Staw. Polecam!

Sewerynus

Posty: 15

 
Znajomy wspominał mi, iż ma jakiś świetny szlak na szpiglasowy wierch, jednak w rzeczywistości okazał się on całkowitym niewypałem.

Mercii56

Posty: 28

 
Dolina gąsienicowa szlaki jest w stanie zaproponować dość liczne. Wybór powinien być oparty na realnych przesłankach, a więc m.in. umiejętnościach podróżujących. Polecam o tym pamiętać!!!

brzoza78

Posty: 10