screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Co można zwiedzić w Kołobrzegu ?

Co można zwiedzić w Kołobrzegu ?

Mam pytanie odnośnie zwiedzania Kołobrzegu, czy coś konkretnego polecacie? Może coś oprócz typowych, znanych wszystkim szlaków? Zależy mi by dzieci miały jakąś frajdę. Bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Himu87

Posty: 15

 
Szkoda, że nie wiedziałam o tym muzeum w Kołobrzegu, byłam latem nad morzem:( Lecz nic się nie stało, skorzystam w tym roku. Weszłam na stronę, super wszystko się zapowiada. Fajjny pomysł, który zasługuje na słowa uznania. Z tego co wiem to podobne muzeum jest w Poznaniu, też z legendami.

zinger545

Posty: 12

 
Poza muzeum spodobały nam się rejsy w Kołobrzegu. Bardzo oryginalny pomysł te meleksy i lektor, który opowiada ciekawostki, legendy, już dawno się tak dobrze nie bawiłam. Kino umywa się do tego, jakich emocji dostarcza nam muzeum.

edyta123

Posty: 13

 
U nas też podobnie:) Jako atrakcja dla dzieci w Kołobrzegu to ekstra miejsce. Legendy o rybakach są tu przekazane dzieciom w bardzo oryginalny sposób, mogą dotykać eksponaty, a nawet poczuć wiatr we włosach. Trójwymiarowe muzeum jest na poziomie.

brzoza77

Posty: 13

 
No nam też spodobał się efekt z zapachami bryzą morską i jabłkami, ale jeśli chodzi o malowidła na ścianach to robią wrażenie. Takich muzeów w Kołobrzegu powinno powstać więcej:) Może jeszcze coś wymyślą.

staryy67

Posty: 16

 
Wchodzisz do tego muzeum w Kołobrzegu i zaczyna Ci się wydawać po chwili, że wszystko jest tu prawdziwe, jakbyś przeniósł się w czasie. Mnie się takie rzeczy niezmiernie podobają. Odwiedziłem też Poznań, bowiem tam jest coś podobnego:) Znakomite rzeczy. Gratulacje dla pomysłodawców.

21gregorek

Posty: 14

 
Tutaj w muzeum w Kołobrzegu dzieciaki się nie nudzą http://muzeum6d.pl. Lektor opowiada historie, można wcielić się w role kapitana statku, pełno doznań słuchowych, wzrokowych 3D, a nawet pachnące jabłka i wiatr:)

Iunae_Milt

Posty: 12

 
Mnie też się podobało, choć poszłam tam jako opiekunka do dzieciaków. Jeżeli chodzi o atrakcje dla szkół w Kołobrzegu to chyba jeden z lepszych pomysłów. Dzieci mogą się tu mnóstwo dowiedzieć, nie jest to zwyczajne muzeum, całkiem różne od wszystkich pełne niespodzianek i wrażeń zmysłowych, które najbardziej się podobają.

Nilosik

Posty: 24

 
Słyszałem właśnie, że całkiem całkiem są te rejsy w Kołobrzegu, a w samym muzeum spora dawka adrenaliny:) Zapowiada się spoko, ale i tak czas dzieli mnie do odwiedzin tego miasta. Mam plany dopiero na lato, wcześniej za zimno, a tak to można więcej skorzystać. Super miejsce, które muszę odwiedzić z rodzinką.

Chrabonss

Posty: 39

 
Komu jak komu, ale wypad do muzeum w Kołobrzegu tego 6D spodobał się najbardziej moim maluchom. Nic tu nie można zarzucić temu miejscu. Wrażeń pełna fura i oczywiście oryginalne przedstawienie tematu na miarę naszych czasów.

matek562

Posty: 8