screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

czarter jachtów Swinoujscie, poleci ktoś?

czarter jachtów Swinoujscie, poleci ktoś?

Witam, która firma oferuje czarter jachtów Świnoujście? Chciałbym wynająć jacht na kilka dni w sezonie wakacyjnym. Dobrze by było, jakby jachty były nowoczesne i bardzo dobrze wyposażone. Interesują mnie konkurencyjne ceny i system zniżek.

Ventooo1

Posty: 2

 
Musisz spróbować czarter Bałtyk. Przeżycia na jachcie są niesamowite. Teraz co roku wynajmujemy jacht na wakację, są to niezapomniane chwile.

Black_Riot

Posty: 17

 
Wydaje mi się, że czarter jachtów Bałtyk bardzo się opłaca. Niskie są ceny, a jachty są w pełni wyposażone. Jeżeli nie chcecie pływać kilka dni, możecie wynająć jacht na jeden dzień.

namok

Posty: 10

 
Najlepiej znaleźć w internecie firmę, która oferuje czarter jachtów Bałtyk. Dobrze jest również sprawdzać opinie na temat jachtów. Na taki rejs, fajnie wynająć jacht bardzo dobrze wyposażony.

dzannne

Posty: 8

 
Najlepiej odszukać w internecie firmę, która proponuje czarter jachtów Bałtyk. Dobrze jest również sprawdzać opinie na temat jachtów. Na taki rejs, fajnie wynająć jacht niezwykle dobrze wyposażony.

Klarka34

Posty: 17

 
Wiele firm oferuje czarter Szczecin, jednak warto przejrzeć całą ofertę różnych firm. Niekiedy możemy znaleźć fajniejsze jachty za mniejszą cenę i z pełnym wyposażeniem.

Wariat

Posty: 5

 
Możecie odszukać sobie czarter Świnoujście. Jest to perfekcyjny początek trasy. Można udać się w bardzo fajny rejs i poznać wszystkie najpiękniejsze miejsca Bałtyku. W zależności od firm, jachty są bardzo dobrze wyposażone. Należałoby jest skorzystać z czarteru na wakacjach.

edyta123

Posty: 15

 
Jeżeli poszukuję czarteru Świnoujście to polecam Ci tą firmę http://www.czartery-polska.pl. Jestem niesłychanie usatysfakcjonowany z ich usług. Wynajmowałem od nich już 2 razy jacht na tydzień i mogę Ci powiedzieć, iż takie wakacje są najlepsze.

michaś34

Posty: 3

 
Wydaje mi się, że czarter jachtów Bałtyk bardzo się opłaca. Niskie są ceny, a jachty są w pełni wyposażone. Jeśli nie chcecie pływać kilka dni, możecie wynająć jacht na jeden dzień.

RuFiK

Posty: 8

 
Sporo firm proponuje czarter Szczecin, jednak warto przejrzeć całą ofertę różnych firm. Nieraz możemy znaleźć fajniejsze jachty za mniejszą cenę i z pełnym wyposażeniem.

stritt

Posty: 3