screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[OFERTA] Prywatne przedszkole - Wilanów

[OFERTA] Prywatne przedszkole - WilanówJeśli ktoś z Państwa zastanawia się nad tym jakie przedszkole dla swoich dzieci wybrać to warto przyjrzeć się naszej ofercie w mieście Warszawa. Jako, iż bardzo zależy nam na zadowoleniu dzieci oraz ich rodziców możemy zapewnić, iż zorganizujemy dzień najlepiej jak tylko się da. Nasze prywatne przedszkole charakteryzuje się tym, iż w zasadzie cały czas odbywają się jakieś zajęcia czy też aktywności.

Zamiast samych, mnóstwo zajęć sportowych w dzielnicy Wilanów mogą być Państwo pewni, iż zadbamy o to, aby dzieci nauczyły się również języka angielskiego. Co wiecej Nasze niepubliczne przedszkole oferuje zajęcia z plastyki czy też logopedii. Jest to niezmiernie znaczące, gdyż w ten sposób można rozwijać u dzieci zdolności manualne czy też poprawiać ich wymowę oraz korygować ewentualne nieprawidłowości podczas różnych codziennych czynności.

Zawsze staramy się, aby przedszkole miasteczko było miejsce gdzie każde dziecko będzie czuło się jak w domu i było w pełni zadowolone z czasu, który tu spędzi.

A znajdziesz nas tutaj: www.karate-kids.pl/zajecia.html

hertinho

Posty: 1

 

raptofil

Posty: 22