screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Sesja noworodkowa - Szczecin - Super oferta!

[Oferta] Sesja noworodkowa - Szczecin - Super oferta!Sesja rodzinna polecana jest osobom, które chcą spędzić miło czas w swoim gronie, jak i zostawić po sobie piękne pamiątki. Czas szybko płynie, dzieci dorastają, rodzice się starzeją, dlatego pożądane byłoby zapisać się na sesje rodzinne, które można zrobić w studio lub plenerze. Jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem, dlatego zapraszam Cię do wykonania wyjątkowych zdjęć, które staną się pamiątką na dużo lat.

Na swoim koncie posiadam mnóstwo wykonanych sesji. Część mojej pracy można znaleźć na stronie internetowej. W mojej ofercie występuje również sesja noworodkowa, dlatego zachęcam do zapisów na szczególne fotografie. Jestem po przeróżnych kursach i szkoleniach z bezpieczeństwa noworodków. Wiem, jak zajmować się dziećmi, a zarówno, w jaki sposób układać je do zdjęć. Twoje dziecko może ze mną czuć się bezpiecznie. Sesję noworodkową wykonuję tak, aby było ona najniezwyklej komfortowa dla dziecka, jak i jego rodziców.

Moje studio znajduję się w Szczecinie. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece.

Miki

Posty: 1

 

strom

Posty: 3