screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Ortopedia konsultacja w Szczecinie

[Oferta] Ortopedia konsultacja w SzczecinieNasze OLIMEDICA CENTRUM MEDYCZNE Szczecin zostało stworzone z myślą o wszystkich osobach, jakie na co dzień zmagają się z różnymi kłopotami zdrowotnymi. U nas wykonasz różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Do zaoferowania mamy fotoodmładzanie, mezoterapię igłową twarzy i ciała, a także wykonujemy usuwanie przebarwień i epilację laserową.

Dużym zainteresowaniem w naszej klinice weseli się powiększanie ust kwasem hialuronowym, a także botoks. Zamiast medycyny estetycznej oferujemy konsultacje i badania z dziedziny ortopedii i laryngologii, a także leczenie otyłości. Prowadzimy wysokiej jakości konsultacje, a także wykonujemy szereg różnych zabiegów. U nas możesz również zdiagnozować problem chrapania, a także skutecznie zacząć leczenie bezdechu. U nas również występuje laryngolog dla dzieci.

W naszej klinice panuje niesłychanie miła i przyjemna atmosfera. Możemy pomóc Ci dojść do zdrowia, jak i poprawić Twój wygląd. Już obecnie skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy również na naszą stronę internetową olimedica.pl.

Andzia

Posty: 2

 

labuh

Posty: 4