screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Wycena rezerw na świadczenia pracownicze - Zapraszamy!

[Oferta] Wycena rezerw na świadczenia pracownicze - Zapraszamy!Zapraszamy wszystkie firmy do nas. Prowadzimy biuro aktuarialne, w jakim zatrudniamy osoby o niesłychanie szerokim zakresie wiedzy. Opinia ryzyka jak i wycena rezerw na świadczenia pracownicze to jedno z zadań, jakim się zajmujemy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidulanie. Kontaktujemy się z klientem określając zakres pomocy.

Chcemy, aby współpraca przyniosła dla obu stron jak najwięcej korzyści. Ofertę, jaką mamy dla klientów przygotowaną można odnaleźć na stronie internetowej https://attuario.pl. wszystko dokładnie opisujemy, a jeśli klient nie wie czegoś to zawsze może się z nami skontaktować. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, ale istnieje również opcja wysyłania do nas mail z zapytaniem ofertowym. Prowadzona poprzez nas wycena aktuarialna to fachowe podejście do każdego zagadnienia.

Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Zapraszamy do nas wszystkie przedsiębiorstwa i spółki. Jesteśmy gotowi, aby Wam już obecnie pomóc. Przydzielimy do Waszych zadań najlepszych pracowników, jakich zatrudniamy.

Azazel412

Posty: 1

 

TomekK

Posty: 10