screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Do ilu dni muszę zarejestrować pojazd

[Oferta] Do ilu dni muszę zarejestrować pojazdZałożyliśmy stronę, która pozwala każdemu użytkownikowi w kilka chwil zbadać termin na rejestracje samochodu, jaki zakupił. Trzymanie się terminów jest niezwykle istotne, albowiem obecnie można za brak przerejestrowania wozu zapłacić niezwykle wysoką karę. Dzięki nam dowiecie się ile czasu na przerejestrowanie macie.

Wpisujcie datę, która odnajduje się na umowie i od razu pojawia się data, do której trzeba samochód przerejestrować. To proste rozwiązanie ułatwia mnóstwo posiadaczom samochodów życie. Jeśli zastanawiacie się ile mam czasu na zgłoszenie zakupienia/zbycia samochodu macie to u nas również odszukacie takie informacje. Kary są wysokie, albowiem zaczynają się od dwustu złotych, a kończą na tysiącu.

Po co płacić tyle pieniędzy skoro można w prosty spód zbadać, do kiedy samochód ma być zarejestrowany? Już teraz zapraszamy Was na stronę internetową https://www.terminnarejestracje.pl, gdzie wszystko odszukacie. Już za chwilę dowiecie się ile czasu Wam zostało na zgłoszenie albo przerejestrowanie wozu.

mniszek67

Posty: 3

 

Black_Riot

Posty: 4