screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku

[Oferta] Odszkodowanie za wypadek na śliskim chodnikuNasza kancelaria odszkodowawcza powstałą z myślą o osobach, jakie zostały poszkodowane w przypadku drogowym, komunikacyjnym, w pracy itp. Wiemy, iż częstokroć ubezpieczalnie nie chcą wypłacić odszkodowania powypadkowe lub zaniżają ich sumę. My jesteśmy w stanie w Państwa imieniu starać się o najwyższe odszkodowanie z oc sprawcy.

Mamy wieloletnie doświadczenie, szeroką wiedzę oraz wyspecjalizowaną kadrę najlepszych radców prawnych. Już od wielu lat pomagamy osobom, jakie doznały uszczerbku na zdrowiu podczas przypadku. Wiemy, iż wypadki mogą odmienić całe życie osoby poszkodowanej. My w takich przypadkach, chcemy jak najbardziej pomóc. Jesteśmy w stanie wywalczyć najwyższe odszkodowanie za doznaną krzywdę, a także starać się o pieniądze na leczenie i rehabilitację.

Kancelaria Enres zaprasza wszystkie osoby poszkodowane lub ich rodziny do kontaktu telefonicznego, lub poprzez formularz na nasze stronie internetowej https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl/wypadek-na-ulicy-sliski-chodnik-odszkodowania-powypadkowe/. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nie pobieramy również żadnych opłat na wstępnym etapie.

Kleooo6

Posty: 2

 

ilor45

Posty: 7