screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Naprawa komputerów - Warszawa - Firma !

[Oferta] Naprawa komputerów - Warszawa - Firma !Nasza firma Izinet - Serwis komputerowy, oferuje naprawę komputerów i laptopów w niezwykle atrakcyjnych cenach na rynku. Mamy wiedzę, a zarówno ogromne doświadczenie. Zajmujemy się naprawą starych komputerów, jak i tych nowych. Składamy również komputery z części dostarczonych przez klienta i według ustalonej specyfikacji.

Wszystkie czynności wykonujemy z dokładną starannością, a zarówno zaangażowaniem. Klienci są dla nas niezwykle ważni, wobec tego gwarantujemy najwyższą jakość usług w niskich cenach. Nasz serwis komputerowy powstał po to, aby zapewnić rzetelne usługi, aby praca w domu, czy biurze była bezpieczna i bezproblemowa. Oferujemy również obsługę i opiekę informatyczną w firmach, jakie potrzebują mieć fachowych fachowców. Z nami możesz podpisać umowę, na kilka godzin w miesiącu, a zarówno ustalić czas w nagłych usterkach. Jesteśmy otwarci na różne propozycje współpracy.

Działamy na terenie warszawy i okolic. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://izinet.eu, gdzie odszukacie więcej informacji o naszych usługach.

maniek

Posty: 1

 

czarny021

Posty: 3