screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Folia bąbelkowa - Sklep PAKOLANDIA.PL

[Oferta] Folia bąbelkowa - Sklep PAKOLANDIA.PLZapraszamy do naszego sklepu internetowego, jeśli chcecie zamówić kartony. Przeprowadzacie się gdzieś? Nie wiecie jak zapakować książki, zabawki czy szkło? Oferujemy takie kartony, jakie wyśmienicie się do tego nadają możemy zaproponować do przeprowadzek kartony pięciowarstwowe oraz sześciowarstwowe. Osoby zainteresowane mogą znaleźć pełną ofertę na pakolandia.pl/kategoria-produktu/folia-babelkowa/, sprawdźcie i zamówicie to, co jest Wam konieczne.

My mym ofertę przygotowaną do wysyłki. To znaczy, iż dzisiaj zamawiacie kartony i dzisiaj je wysysamy. Mamy dla naszych klientów również szansa odbioru kartonów na miejscu. Jeżeli blisko Was jest Warszawa albo mieszkacie w my mieście to wybierzcie się do nas. Sprawdzicie, którą ofertę dla Was mamy. Posiadamy w sprzedaży przeróżne rozmiar kartonów. Wiemy, iż nasi klienci tego szukają, zatem dajemy im to, co najlepsze.

Pakujecie się do przeprowadzki albo pakujecie towar dla klientów? Nasza propozycja jest dla Was najlepsza, sami się o tym przekonajcie. Czekamy na Was.

Jarko445

Posty: 1

 

Posty: 5