screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Regranulat HDPE - Zapraszamy !

[Oferta] Regranulat HDPE - Zapraszamy !Jesteśmy firmą ASEO Recykling System Sp. z o.o., jaka działa na rynku już od kilkunastu lat. Naszą specjalnością jest recykling. Zajmujemy się również produkcją regranulatów i przemiałów tworzyw sztucznych. Do Państwa dyspozycji dostępne są u nas regranulaty PP, HDPE i regranulaty polietylenu LDPE. Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując najlepszą ofertę. Zajmujemy się również skupem odpadów hdpe i pp.

Posiadamy bardzo dużą wiedzę na temat recyklingu, mamy właściwą kadrę pracowników, którzy od lat z nami współpracują. W naszej firmie można odszukać specjalistyczne maszyny, które na co dzień pomagają nam w naszej pracy, aby jeszcze lepiej świadczyć dla Państwa nasze usługi. Od dawna współpracujemy z największymi firmami w całej UE.

Do współpracy zapraszamy sortownie odpadów komunalnych, firmy produkcyjne, recyklerów odpadów, a zarówno przedstawicieli handlowych. Wiecej informacji o naszej działalności można odszukać na stronie internetowej www.aseosystem.pl.

Gucio

Posty: 2

 

Oct714

Posty: 13