screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Sesja noworodkowa - Szczecin - Zapraszamy!

[Oferta] Sesja noworodkowa - Szczecin - Zapraszamy!Zapraszamy do nas wszystkie osoby, jakie chcą wykonać rodzinne zdjęcia. Może to być sesja noworodkowa, która będzie przez nas fachowo przygotowania. Doświadczenie i właściwe wyszkolenie pozwalają nam na tworzenie sesji na niesłychanie wysokim poziomie. W naszej ofercie odnajduje się również sesja ciążowa, która jest niesłychanie oryginalna.

Te chwile należałoby uwiecznić na niesłychanie nadzwyczajnych zdjęciach. Dajemy naszym klientom do wyboru wiele pakietów, jakie można odszukać na stronie internetowej https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece. działamy w mieście Szczecin, dlatego wszystkim zachęcamy do odwiedzenia nas albo do skontaktowania się telefonicznie. Jeśli potrzebna jest sesja roczkowa albo sesja rodzinna to my się tym zajmiemy najlepiej. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i najlepszych programów do obróbki graficznej.

Każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z naszej super oferty będzie zachwycona uzyskanymi efektami. Dla nas fotografa to pasja i wkładamy w to całe serce. Przekonajcie się o tym już dziś.

Gucio

Posty: 3

 

figo

Posty: 4